Rüyada karısının bacağını görmek

Rüyada karısının bacağını görmek uzun soluklu bir ilişkinin sona ereceğine, kişinin toplumdaki statüsünün yükseleceğine, lüksünün ve sağlığının da baki olacağına, kendisine hayır ve uğur getirecek adımlar atacağına, geçmişten gelen ama hala kanayan yaraların kapanacağına, tüm hayalini gerçekleştirme fırsatı yakalayacağına, umutlarının kırılacağına, gösterişli halinin hemen fark edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada karısının bacağını gördüyseniz:

  • Abartılı tekliflerde bulunabilir veya tutamayacağınız sözler verebilirsiniz.

Rüyada karısının bacağını görmek keyfinin, huzurunun ve sıhhatinin yerinde kalacağına, yakın bir zaman içinde çok sorun yaratan bir konuyu çözüme kavuşturacağına delalet eder.

Rüyada bacağını almak uzun zamandan beri karşılık bulamayan duygulara yaşanacak güzel bir olayın ardından karşılık bulunacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, kuyusunu kazmaya çalışan insanlardan uzak durması ve bu sıkıntıların ardından çok zengin olacağı bir döneme gireceğine tabir olunur.

Rüyada bacağını jiletle temizlemek başkasının hakkına göz dikileceğine, evlilik konusunda önemli bir adım atacağına işaret eder.

Rüyada ölünün bacağını görmek kendi işinin sahibi olacağına, güzel bir birlikteliğe başlanacağına yorulmaktadır.

Rüyada köpeğin bacağını kesmek çok sıkıntılı bir hal alacağına, eline geçen büyük fırsatları çok doğru ve başarılı bir şekilde kullanarak hayırlı bir yola gireceğine ve bu yolda kendisini çok rahat ve mutlu bir hayata taşıyacak zenginliğe kavuşacağına işaret eder.

Rüyada bacağını traş etmek karşısına çözülemeyecek sorunların ve üstesinden gelemeyeceği zorlukların çıkmayacağına, allah katında güzel mükafatlar almasına işaret eder.

Rüyada birinin bacağını kırmak birbir türlü sorunla boğuşmak zorunda kalınacağına, büyük beklentilere girmeyerek, her zaman mutlu olabileceği deneyimler yaşayacağına yorulur.

Rüyada bacağını kopmuş görmek kısa süre içinde hiç olmadığı kadar rahat edeceğine, zarar edilen bir dönemin biteceğine, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına, yaşadığı sıkıntıları bölüşeceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments