Rüyada karanlıkta yolculuk yapmak

Rüyada karanlıkta yolculuk yapmak ne yapacağını bir türlü kestiremeyeceğine ve yaşayacağı kararsızlık nedeni ile çok yıpranıp mutsuz olacağına, kendisi ile aynı sorunlarla uğraşan bir kişiden feyz alacağına, eline geçen bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına, neşeli ve bol kahkahalı günler geçirileceğine, hayatında müjdeli ve sürpriz gelişmeler meydana geleceğine, ticaret ehli olacağına, yönetici makamına geleceğine, kötülerin ve kıskançlık besleyen kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, tatsız haberlerin alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada karanlıkta yolculuk yapmak gördüyseniz:

  • Yeteneklerinizi geliştirme veya yeteneklerinizden daha fazla yararlanma konusunda kararlılığınız artıyor.

Rüyada karanlıkta yolculuk yapmak işlerinin çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına, kazanacağı başarılar sayesinde iş hayatında çok iyi bir mevkinin sahibi olacağına, büyük fırsatlarla karşılaşacağına, hayat içindeki hedeflerini gerçekleştireceğine rivayet eder.

Rüyada karanlıkta yolculuk etmek aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına işaret eder.

Rüyada karanlıkta su içmek hatta bir tutukluluğun da söz konusu olabileceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok sağlam işlere imza atacağına işaret eder.

Rüyada karanlıkta kovalanmak içine bulunan sıkıntıların sona ereceğine, yanlış yönde kararlar verileceğine rivayet eder.

Rüyada karanlıkta oturmak adını ve markasını daha geniş bir alanda duyuracağına, düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada karanlıkta yürümek en büyük sorununun bile tatlılıkla hallolacağına, evini ve ailesini unutacağına, çok geçimsiz ve kaygısız biri olacağına, insanlar arasındaki saygınlığını yitireceğine delalet eder.

Rüyada karanlıkta koşmak atılan adımlar sayesinde işlerin çok büyük başarılar getireceğine, hayal edilen işe sahip olmak için çok çalışılacağına rivayet eder.

Rüyada karanlıkta uyumak sonrasında sık sık yurt dışı seyahatlerine çıkacağına, hiçbir maddi sıkıntısı ve geçim sorunu yaşamayacağına yorulur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments