Rüyada karanlık olduğunu görmek

Rüyada karanlık olduğunu görmek uzun uğraşlar vererek ve çok büyük çaba göstererek ortaya koyacağı bir proje sayesinde çok iyi bir kazanca sahip olacağına, işlerinde yaşadığı sıkıntının yakında sona ereceğine, bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine, kazancının umduğu gibi devam etmeyeceğine, edilen yeminlerin ve verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına, sevdiği insanlar tarafından her zaman el üstünde tutulup akranlara kişilik olarak örnek gösterileceğine, barış için adım atacağına, uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına yorulmaktadır.

Rüyada karanlık olduğunu gördüyseniz:

  • İş hayatınızla ilgili konuları kendinize saklamalı işinizle meşgul olmalısınız.

Rüyada karanlık olduğunu görmek yakınlarda bir olay ile karşılaştığında adil olmayan bir para alacağına, tartışmaların kavgaya döneceğine yorulur.

Rüyada her yerin karanlık olduğunu görmek günü birlik kazanç elde edeceğine, geçiminin ve gelirinin sürekli olmayacağına, kendisini kıskanan ve yaptığı işleri kötüleyen insanlara karşı çok büyük bir başarı kazanacağına delalet eder.

Rüyada evin karanlık olduğunu görmek ailesi içindeki tatsızlıkların yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına ve var olan borçlarının kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına ve ileride onunla hayatını birleştireceğine alamet etmektedir.

Rüyada havanın karanlık olduğunu görmek büyük bir ortaklığa gireceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına işaret eder.

Rüyada karanlık su görmek hayatının olumsuz yönde değişeceğine, çok iyi şeylere delalet eder.

Rüyada dünyayı karanlık görmek çevrenizden takdir görmeye, yaşanan soruna bakış açısı değiştirilmediği için uzunca bir süre daha aynı sıkıntıyla yüzleşmek zorunda kalacağına işarettir.

Rüyada karanlık yüz görmek sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine, yaşamının planlarına uygun şekilde ilerlemeye başlayacağına yorulur.

Rüyada güneşi karanlık görmek istediği ve arzuladığı mutluluğa kavuşacağına, bir an önce atılım yapması halinde çok yükseleceğine delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments