Rüyada karabasan basması görmek

Rüyada karabasan basması görmek hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her hayalini gerçekleştireceğine, herkesin saygı duyduğu, tanıdığı ve sevdiği kişi olacağına, çözümsüz bazı olayların yaşanacağına, bunun için gereken tüm imkânları elde edeceğine, onların hatıralarını yaşatmak için elinden gelen herşeyi yapacağına ve onları çok sevdiğini bu şekilde tekrar göstereceğine, başarısının ve mutluluğunun artacağına, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, başına bir şey gelmemesi için allah’a yalvaracağına ve her zaman şükredeceğine, bereketin ve verimin olacağına delalet eder.

Rüyada karabasan basması gördüyseniz:

  • Dikkatle değişiklikleri takip etmeniz, önünüzde sizin için tamamen farklı bir yol açılmasını sağlayabilir.

Rüyada karabasan basması görmek kendisine hayır, bolluk, bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına, bunun için sermaye bulmakta zorlanmayacağına, çeşitli fırsatlar elde edeceğine, yaptığı iyiliklerin karşılığında çok büyük bir dosta sahip olacağına alamet eder.

Rüyada karabasan görmek işlerine verimin hâkim olacağına, manevi olarak çok yıpranılacağına işaret etmektedir.

Rüyada sel basması görmek kişinin hayatını düzenlemek için bu kimselerden sonuna kadar faydalanacağına, her gün yeni bir bilgi edinmekle kalmayıp, öğrendiklerini hayata geçirmek için de çaba göstereceğine, zaman zaman ruhuna mevlit okutarak ölen kişiyi kendince yad edeceğine ve çok daha huzurlu olacağına işarettir.

Rüyada karabasan öldürmek kişinin içinde bulunduğu durumun ve yaptığı hatalı davranışların ailesinin itibarını da sarsacağına, maddi kayıpların sona ereceğine delalettir.

Rüyada su basması görmek hayırlı bir kişi ile evlilik konusunda adım atılacağına, işlerinin açılacağına, ticaretinin genişleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada karabasan bastığını görmek allah’ın hoşuna giden, güzel ameller işleyeceğine, sorunların en kısa zamanda çözüm bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada işyerini su basması görmek zenginliğe kavuşulacağına, hedeflere ulaşılacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine, zinde kalacağına, ağız tadını, neşesini, mutluluğunu kaybetmeyeceğine işarettir.

Rüyada evi böcek basması görmek kişinin dünya hayatında gerçekleştirmek istediklerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına, parasal olarak çok kazanç elde edileceğine işarettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
HAZAL

her gözümü kapattğimda üzerimde bir ağırlık ve zorlanıyom 4 kez başıma geldi ve gelmeye devam ediyor böyle etraf dönüyor uyanıyım bir daha yatıyom bir daha aynısı oluyor dua okuyom gitmiyor
çok zorlayınca cığlık atıyom oda sesi ince bir şekilde ses veriyor iş yerinde uyuya kaldım bir kerede kara basanı elini tuttum eli cock eliydi resmen benle resmen elendi sürüklendim rüyada camın oraya gitim sonra uyandım