Rüyada kaplumbağa çizmek

Rüyada kaplumbağa çizmek sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece uğranılan zararların kalacağına ve etrafındaki insanlara karşı sinir savaşı vereceğine, kişinin daha mutsuz, sıkıntılı bir geleceğe sahip olacağına, aile hayatında üzücü ve can sıkıcı şeyler yaşayacağına, işlerin kötü gidişatına dur denileceğine, işyerinde kendisini çekemeyen kişilere bir konuda galip geleceğine, işlerinin yarıda kalacağına, işlerin de yolunda gideceğine, kuruntularından ve kafa karışıklığından kurtulacağına rahat edeceğine alamet eder.

Rüyada kaplumbağa çizmek gördüyseniz:

  • Uzun vadeli bir amacın ardından yapmak istediğiniz hamleyi yapmanız zor olabilir veya ortam gerilebilir.

Rüyada kaplumbağa yakmak uğranacak maddi zararlardan ötürü sıkıntıya düşüleceğine, hastalıkların iyileşeceğine alamet eder.

Rüyada kaplumbağa atmak kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla  işle uğraşılacağına, sabit gelire sahip olup, elinin dara düşmeyeceğine delalet eder.

Rüyada kaplumbağa beslemek çok büyük kazançlar elde edeceğine, yeni ve daha rahat bir hayata merhaba diyeceğine, uzun bir zamandan beri kötü giden şansının nihayet döneceğine ve yaşadığı tüm olumsuz durumların yerini başarı ve mutluluğa bırakacağına, hem aileye hem vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada kaplumbağa pişirmek bazı büyük projelere girerek kendisine uygun kimseler ile ortaklık kuracağına, musibetlerin ve kötülüklerin aileden uzak tutulacağına alamet etmektedir.

Rüyada kaplumbağa su vermek rızkının genişleyeceğine, başarılarının artacağına, yaşanan bir haksızlığın ya da bir yanlış anlaşılmanın ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Rüyada kaplumbağa kesmek aradığı çareleri bulacağına, kazançlı bir işe girip mal mülk sahibi olunacağına rivayet eder.

Rüyada kaplumbağa taşlamak hayır duaları aldığı için çok zor işlerin altından rahatlıkla kalkacağına, aile bireylerinin arasının açılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kaplumbağa çizmek özellikle bir sorun karşısında elinden çok şey gelmesine rağmen oralı olmayan bazı arkadaşlarıyla ilişkisini keseceğine, rahatsızlık duyulan bir konuda beklenmedik bir haber alınmasıyla ferahlığa erileceğine işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments