Rüyada kapıya çarpmak

Rüyada kapıya çarpmak onlar sayesinde kurtuluş yollarını bulacağına, hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, işlerini yoluna sokacağına, üzerinde epey kafa yorduğu çalışmaları ortaya koyacağına ve maddi ve manevi olarak uğradığı zararların neredeyse tamamına yakınını telafi edecek düzeye geleceğine, psikolojiyi etkileyecek bir olay yaşanacağına, dargınlık ya da kırgınlık yaşanacağına, sıkıntıların kısa bir zamanda biteceğine, eski günlerdeki gibi hayata ve yaşamaya yine dört elle sarılacağına, attığı adımların pek iyi sonuçlar vermeyeceğine, boş kuruntularla uğraşacağına, musibetlerin bir bir ortadan kaldırılacağına işaret eder.

Rüyada kapıya çarpmak gördüyseniz:

  • Bazı konularda hazırlıksız yakalanabilirsiniz veya bazı soruları cevaplamak için size baskı kuran kişiler olabilir.

Rüyada kapıya çarpmak rüyayı gören kişinin, neşesinin, ağız tadının, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine, uğradığı maddi zararları telafi edebileceği kadar kazanç elde etmeye başlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada kapıya kilit takmak iş hayatından tanışılan bir kişi ile yeni bir ilişkiye başlanacağına, bir sebeple bir an önce durumu düzeltmesi gerektiğine ve eğer düzeltmezse yakın bir zaman içinde bazı kötü olaylar yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada kapıya ayakkabı koymak işlerin her geçen gün daha kötü bir hal alacağına, özel hayatın ve aile hayatının bozulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kapıya yağ sürmek girdiği bütün işlerde çok büyük zararlara uğrayacağına, başarısının yükseleceğine, her işinin gücünün kolaylıkla hallolacağına alamet eder.

Rüyada ayakkabıyı kapıya koymak eğitimle ilgili karşılaşılan bir fırsatın değerlendirileceğine, sevilen kişilerle bazı konularda ters düşüleceğine delalettir.

Rüyada elini kapıya sıkıştırmak borcu olan kişiler için kolayca borcunu ödeyebileceğine, kötü hastalıkların iyileşeceğine inanılır.

Rüyada kapıya taş atmak bir aile büyüğü ile ilgili üzücü bir haber alınacağına, özellikle dini inancını daha da düzgün şekilde hayata geçireceğine rivayet eder.

Rüyada kapıya bakmak kendisinden mevki olarak üstün bir kimseden yardım görüp, kendi işinin başına geçeceğine, bir sebeple uzun bir süre boyunca insanlardan uzak duracağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments