Rüyada kapı sildiğini görmek

Rüyada kapı sildiğini görmek sorunların ve sıkıntıların daha fazla büyümesine engel olacağına, yanlış ve geri dönüşü olmayan şeyler yapacağına, yaptıkları ile birçok kişiyi inciteceğine, eskiden yapamadığı her şeyi yavaş yavaş hayata geçireceğine, mutluluğunu çoğaltacağına, akıl vereceğine, sıkıntılarının çözümü için önayak olacağına, dertlerinin çözülmesinde yol göstereceğine, üzüntülerinin geçmesi için yardımcı olacağına, kötü kimselerle karşılaşamayacağına, neşeyi ve sağlığı bulacağına delalet eder.

Rüyada kapı sildiğini gördüyseniz:

  • Bazı konular netleşmeye başlıyor.

Rüyada kapı sildiğini görmek hayallerine ulaşacağına, dertlerin ardı ardına ortaya çıkacağına işaret eder.

Rüyada yer sildiğini görmek bir sebeple kendisine sıkıntı veren durumlardan kurtulması ve rahat hareket edebilmesi için bazı atılımlarda bulunacağına, allah’ın emrettiği şekilde mal ve para sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada halı sildiğini görmek kazançlı işlere gireceğine, hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine ve rüya sahibinin arkasından dua edenlerin çoğalacağına yorulmaktadır.

Rüyada pencere sildiğini görmek değişik insanlarla karşılaşacağına, uzun süreden beri üzerinde kafa yorulan ve dirsek çürütülen projelerin askıya alınacağına alamet eder.

Rüyada makyajını sildiğini görmek maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, iş hayatındaki saygın yerini kaybedeceğine, her iki cihanda da cenneti bulmak için mücadele edeceğine alamet eder.

Rüyada masa sildiğini görmek huzurlu ve güzel bir hayata sahip olacağına, aile hayatı içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada başkasının cam sildiğini görmek tabiri caizse derin bir oh çekeceğine ve hayırlı günler yaşayacağına, güzel ve olumlu haberler alacağına inanılır.

Rüyada burnunu sildiğini görmek sağlığının ve ağız tadının da yerine geleceğine, bilgilerle donanacağına işaret etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments