Rüyada kapı gözetlemek

Rüyada kapı gözetlemek dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine, sevinçten adeta havalara uçacağına, zorluk çekilen konularda düze çıkacağına, işlerin yoluna gideceğine, kişinin attığı adımların ve beklentilerinin sürekli boşa çıkacağına, bekar kişiler için, gidilecek yerde tanışılan biriyle evlilik yapılarak o şehre veya ülkeye temelli yerleşileceğine, herhangi önemli bir gelişmenin yaşanmayacağına, sıkıntılı bir dönemi aştıktan sonra çok iyi ve güzel günler yaşanacağına, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine tabir olunur.

Rüyada kapı gözetlemek gördüyseniz:

  • Bazı kişiler size canı gönülden yardım etmek istiyor olabilirler.

Rüyada kapı kapı dolaşmak sevdiği bir kişi ile yakın zaman içinde dünyaevine gireceğine ve çok fazla vakit kaybetmeden bir çocuk sahibi olacağına, uzun uğraşlar sonucu sahip olunan zenginliğin azar azar kaybedileceğine ve kötü bir durumla karşı karşıya kalınacağına işarettir.

Rüyada kapı taşımak dünya nimetlerinden sonuna kadar yararlanacak olan rüya sahibinin rızkında azalma olmadan müreffeh bir hayat sürdüreceğine, aklına koyduğu her işte muvaffak olacağına delalet eder.

Rüyada kapı tutmak ancak bu durumların kısa bir süre içinde atlatılacağına, bedenen ve ruhen dinleneceğine işaret etmektedir.

Rüyada kapı kapamak büyük üzüntü verecek bir haber alınacağına ancak daha sonra aile büyüklerinden birinin ya da anne babanın vereceği destek sayesinde her şeyin düzeleceğine, uzun yıllar boyunca hayal ettiği ve insanların sahip olmak istediği bir hayaline kavuşacağına işaret eder.

Rüyada kapı açmak sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulacağına, beklediği haberin gelmeyeceğine delalettir.

Rüyada kapı aramak aldığı borçların katbekat artacağına, gönül işlerinden mutluluk bulacağına inanılır.

Rüyada kapı onarmak huzurlu, rahat ve sağlıklı bir hayat yaşayacağına, karşısına çözülemeyecek sorunların ve üstesinden gelemeyeceği zorlukların çıkmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada kapı dinlemek kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına, mal ve mülk konusunda çok büyük birikim yapacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments