Rüyada kapalı birini açık görmek

Rüyada kapalı birini açık görmek işlerin kolay bir şekilde halledileceğine, uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine, sıkıntıların ve sorunların çözüme kavuşacağına, aile hayatı ile ilgili bazı musibetlerle karşılaşacağına, başarılarını ispat edeceğine, üzerine düşen bazı çalışmaları yakın zamanda gerçekleştireceğine, büyük adımlar atacağına, tüm sıkıntıların bir anda başgöstereceğine ve çok üzücü ve neredeyse yıkım denebilecek olaylar ile karşılaşılacağına delalettir.

Rüyada kapalı birini açık gördüyseniz:

  • Sosyal medyada veya teknoloji alanında başlangıçlar veya bitişler söz konusu olabilir.

Rüyada kapalı birini açık görmek işlerini çok iyi bir şekilde idare edeceğine, bol kazançlı günler geçireceğine, istediği ve gerçekleştirmek için zaman kolladığı şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine ve çok büyük mutluluk duyacağına, kısa bir zaman için alınmış olan borcun ödenemeyeceğine ve zararların günden güne artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başı kapalı birini açık görmek her konuda çok şanslı, kıskanılan ve her işi rast giden biri olacağına, kişinin yaptığı ticaretin artık beğenilmez olacağına bu nedenle işlerinin duracağına işaret eder.

Rüyada acık birini kapalı görmek gönül hoşluğu içinde olacağına ve esenlik bulacağına, yüreğine su serpecek çok sevinçli haberler alacağına, güzel sözler işiteceğine, onları her türlü zorlukla mücadele edebilmeleri için motive edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada başı açık birini kapalı görmek bolluğun sürekli olacağına ve geçim derdinin biteceğine, çok büyük kazançlar ve hayırlı rızklar elde edeceğine yorulur.

Rüyada kapalı olan birini açık görmek her gün bir önceki günden daha çok iş yapılacağına, elinde bulunan üç kuruşun bu kişi tarafından çalınacağına alamet etmektedir.

Rüyada kapalı birini saçı açık görmek arzularına ve emellerine kavuşacağına, kazançsız işler peşinde olmaya yorulur.

Rüyada kapalı kızı açık görmek ekonomik olarak darlığa düşeceğine, ancak daha sonra yakınlarından birinin vereceği destekle toparlanacağına, maddi zarar edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada açık insanı kapalı görmek uzaktaki bir akrabadan çok güzel ve hayırlı bir haber alınacağına, böylece yeni bir hayata adım atılacağına yorulmaktadır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Betül

Selamün aleyküm rüyamda kapalı bir tanıdığımı çok açık giymiş şekilde gördüm kullandığı arabaya bı sağdan bi soldan binmeye çalışıyorum ama sinirleniyorum en sonunda biniyorum uyarıcı bir rüya mı…

Betül

Allah razı olsun