Rüyada kapalı bir insanın saçını açık görmek

Rüyada kapalı bir insanın saçını açık görmek çok rahat bir hayata merhaba diyeceğine, büyük üzüntüler çektikten sonra kendi işinin başına dönerek çok büyük bir üzüntü ve pişmanlık duysa da işi için çeşitli çalışmalar yapmaya çalışacağına, emeklerinin boşa gideceğine, huzurunun, mutluluğunun, azalacağına, iş hayatında da aksiliklerden yılmayarak gücünü son aşamasına kadar kullanarak ne denli yetenekli ve cesur biri olduğunu gösterme fırsatı yakalayacağına, zorluklarının biteceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının son bulmasına vesile olacak çarelerin karşısına çıkacağına, işlerin kötüye gitmeye başlayacağına, elde bulunan maddi olanakların yavaş yavaş kaybedileceğine, allah’ın yasaklarını çiğnemeyeceğine, yaptığı işin hafif ve kolay olacağına alamet etmektedir.

Rüyada kapalı bir insanın saçını açık gördüyseniz:

  • Başkalarına yapacağınız yardımların veya yardım tekliflerinizin karşılğını fazlasıyla alabilirsiniz.

Rüyada kapalı bir insanın saçını açık görmek kendisini üzen ve kıran durumlardan kısmen de olsa kurtulacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hiç yapmadığı bir işe girerek kendisini deneyeceğine, daha sonra hayırlı işlere gireceğine, işlerinin çok iyi bir hal alacağına işaret etmektedir.

Rüyada kapalı birinin saçını açık görmek konforunun ve keyfinin yerinde olacağına ve hayatının mutluluk içinde geçeceğine, kurulan bir ortaklıktan ötürü başın kolluk kuvvetleri ile derde gireceğine tabir olunur.

Rüyada kapalı kadının saçını açık görmek yaşadığı mutsuz günleri geride bırakacağına, büyük başarılar kazanacağına, çok üst düzey kişiler ile çeşitli çalışmalara gireceğine delalet eder.

Rüyada kapalı bir kızı açık görmek beğendiklerini kolaylıkla alabileceğine, şifa edineceğine delalet etmektedir.

Rüyada açık bir kadını kapalı görmek işlerinin bozulacağına, üzülmesine neden olacak haberler alacağına ve olaylar yaşayacağına, dualarından hayır görmeyeceğine, zevki sefa içinde yaşayacağına, ailesiyle birlikte uzun ve mutlu günler geçireceğine delalettir.

Rüyada açık bir bayanı kapalı görmek kafasının karışacağına ve bir türlü sağlıklı bir karar veremeyeceğine, karşılığını bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada kapalı bir bayanı açık görmek kişinin kendisini çirkin ve bitkin bir şekilde görmesi ise, kısmetinin bir süre daha istediği gibi olmayacağına, işinin aksayacağına inanılır.

Rüyada kapalı bayanı açık görmek büyük bir boşluğa düşeceğine, çok büyük bir üzüntü duyacağına, hayatının iyileşeceğine rivayet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments