Rüyada içki içen insanlar görmek

Rüyada içki içen insanlar görmek rızkının, malının, sağlığının ve keyfinin bir ömür süreceğine, ticaretin düzene gireceğine ve kazançlı şekilde ilerleyeceğine, ruhsal ve parasal olarak çok rahat ettirecek bir karar verileceğine, anlayışlı ve hoşgörülü bir kişi ile evlenileceğine ve evlat sahibi olunacağına, kişisel yeteneklerini geliştireceğine, bir sebeple attığı her adımda ve girdiği her çalışmada çok dikkat etmesi gerektiğine, çok uzunca bir süre boyunca büyük ve sorunlu zamanlar geçireceğine, işlediğiniz günahlardan dolayı pişmanlık duyup tövbe edeceğinize , büyük bir istek ve sevinçle girdiği işten büyük bir zarara uğrayarak çıkacağına ve iş ile ilgili olarak hayal ettiği herşeyin suya düşeceğine, bir sebeple insanlarla arasına büyük bir mesafe koyacağına işarettir.

Rüyada içki içen insanlar gördüyseniz:

  • Yeni kişilerle tanışabilir veya önemli ilişkilerinizi besleyebilirsiniz.

Rüyada içki içen insanlar görmek daha kolay, güzel ve rahat bir hayata kavuşacağına, hikmet sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sigara içen insanlar görmek yakında kaçırılan bir fırsatın tekrar elde edileceğine, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına, girilen işlerden büyük zarar edileceğine işaret eder.

Rüyada içki içen kadın görmek yakın bir kişinin kendisine duyulan güveni suistimal edeceğine, güzel ve mutlu günler görüleceğine işarettir.

Rüyada içki içen erkek görmek yeni bir iş kapısı bulunacağına, umutsuzluğa kapıldığı bir anda müjdeli haberler alarak moralinin eskisinden daha iyi olacağına işarettir.

Rüyada içki içen kişi görmek rüya sahibinin yeniden iç huzuru bularak daha iyi bir hayata kavuşacağına, şans konusunda sıkıntı çekmeyeceğine işarettir.

Rüyada içki içen görmek planların istediği gibi gitmeyeceğine, onlara sanat öğreteceğine delalet etmektedir.

Rüyada içki içmeyen birini içki içerken görmek çok büyük başarılar elde edeceğine, büyük başarılara ve kazançlara kavuşacağına, kendisini kötü hissettiği zamanların sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada su içen balık görmek asla harama ve günaha yakın durulmayacağına, ticaretin açılacağına tabir olunur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments