Rüyada kalemler bulmak

Rüyada kalemler bulmak kişinin tecrübelerinden yararlanacağı biriyle tanışacağına, akraba çevresindeki sorunların giderileceğine, çok zor duruma düşüleceğine ve bu zor durumdan ve sorunlardan korunmak için çok geç kalınacağına, yönetici vasıflı bazı kişilerin dikkatini çekeceğine, diğer aile bireylerinin de işe katılacağına, yapılan yardımların karşılığının kısa zaman içinde alınacağına, borçların ve dertlerin biteceğine, kurulmuş bir ortaklığın dedikoducu ve ara bozucu bir kadın yüzünden bozulacağına, kusurların ve günahların telafi edileceğine, sevdiği kişiler ile çok hayırlı zamanlar geçireceğine, iş hayatında herhangi bir zarar görmeden çok büyük ve başarılı işlere imza atacağına işarettir.

Rüyada kalemler bulmak gördüyseniz:

  • Başkalarının anlattıklarına güvenerek karar almamanızda fayda var.

Rüyada kalemler bulmak yaşam sevincinin geri geleceğine, mutsuz ve hasta olacağına yorulur.

Rüyada boyalı kalemler görmek çok bereketli ve bolluk içinde hayat bir yaşayacağına, çocukken kendisine aşılanan sorumluluk duygusu sayesinde daha genç yaşlarında bile mal, mülk, para ve makam sahibi olacağına alamet eder.

Rüyada kalemler görmek yardım isteyen arkadaşa elden gelen desteğin verileceğine, zararlı alışkanlıkların sona erdirileceğine, sorun yaratan kişilerin uzaklaştırılacağına, gönül işlerinden yana hep şanslı olacağı gibi son kararını da isabetli vereceğine ve kendisi için doğru kişiyi bulacağına inanılır.

Rüyada rengarenk kalemler görmek yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, geçmişini arkada bırakacağına, kısa sürede büyük aşama kaydedeceğine delalet eder.

Rüyada kırmızı kalemler görmek bilinçli şekilde hareket etmeye gayret göstereceğine, kendisini kıskanan ve işlerini kötüleyen kişileri yenilgiye uğratacağına alamet etmektedir.

Rüyada kalemler almak iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına, aralarındaki sevgi, sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine ve rüya sahibi ile sevgilisinin ömrünün sonuna kadar kopmayacağına işaret eder.

Rüyada tükenmez kalemler görmek amaçlarına ve hedeflerine ulaşacağına, üzüntülerinden ve dertlerinden ötürü hasta olacağına yorulur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments