Rüyada kahverengi örtü görmek

Rüyada kahverengi örtü görmek maddi ve manevi zarara uğranacağına, işlerin büyük bir açmaza gireceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve maddi sıkıntılarının son bulacağına, ne yapacağına karar veremeyeceğine, işlerin yoluna gideceğine, kuracağı ortaklıklar ve eline geçen fırsatlar sayesinde işyerinde çok iyi bir mevkiye geleceğine ve müjdeli haberler alacağına, saç stilini ve giyim kuşamını değiştireceğine, lüksünün artacağına, yaşanan olumsuzlukların tersine etki göstererek kişiyi güçlükler karşısında daha dirayetli biri haline getireceğine alamet eder.

Rüyada kahverengi örtü gördüyseniz:

  • Dostlarınızla paylaşacak çok şeyiniz olabilir.

Rüyada kahverengi örtü görmek şans, bereket ve kazanç kapılarının kapanacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını çok zahmet çekmeden ortadan kaldıracağına alamet eder.

Rüyada örtü vermek iş hayatının daha kolay ve güzel olacağına, dertlerin azalmasına vesile olacak olayların meydana geleceğine, rüya sahibini çok heyecanlandıracak ve büyük firmalar arasına adını yazdırmasını sağlayacak işlere imza atacağına tabir olunur.

Rüyada örtü kaybetmek çevresinin genişleyeceğine, planlarının istediği yönde ilerleyeceğine, başarılarının artacağına, çalışmaların, projelerin ve harcanan emeklerin de takdir göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada örtü asmak girdiği çalışmalardan alnının akıyla ve başarılı bir şekilde çıkacağına, sevdiği ve değer derdiği bazı kişilerden çok büyük bir ihanet göreceğine, silkelenip üzerindeki ağırlığı atıp rahatlayacağına delalettir.

Rüyada dantel örtü görmek kendi işinin başına geçeceğine, bu sayede yol kat edeceğine, bol para kazanacağına, atacağı bazı adımlardan ötürü pişmanlık duyabileceğine delalet etmektedir.

Rüyada naylon örtü görmek sakin giden yaşamının sarsılacağına, bundan sonra sıhhatinin yerinde olacağına ve başarılarının hiç kesilmeyeceğine yorulur.

Rüyada yere örtü sermek uzun yıllar boyunca rüya sahibi ile bu kişi arasındaki sevgi bağının ve yanısıra saygının devam edeceğine, birlikte çeşitli işlere girileceğine ve işin sonucu ne olursa olsun herhangi bir sorun yaşanmayacağına, eşinin sahip olduğu mal ve mülkler üzerinden yepyeni bir hayata atılacağına yorulur.

Rüyada mavi örtü görmek mutsuz ve üzgün hissetmesine neden olacağına, herkesin takip ettiği ve ilgi gösterdiği biri olacağına, sevdiği ve değer verdiği bir işte üst sıralara çıkarak çok dikkat çekici işlere imza atacağına, eline geçen büyük fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine yorulmaktadır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments