Rüyada kahve fincanında kalp görmek

Rüyada kahve fincanında kalp görmek ağız tadını, neşesini kaybedeceğine, afiyette giden düzeninden olacağına, bir süre işten ve hayattan elini eteğini çekeceğine ve kendisi ile baş başa kalacağına, büyük başarı kazandıracak ve bol para getirecek  bir çalışma içine girileceğine, birçok kişiye iş imkanı sağlanacağına, çalışmaların ve projelerin çok yakın zaman içinde meyvelerini vereceğine, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çok büyük sevinçler yaşayacağına, vefalı davranışları ile herkesin takdirini kazanacağına, üzücü olaylar yaşanacağına, rahatının, huzurunun, sağlığının, neşesinin ve ağız tadının yerinde olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kahve fincanında kalp gördüyseniz:

  • Yeni kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada kahve fincanında kalp görmek maddi olarak çok zor bir döneme gireceğine ve büyük bir zarara uğrayacağına, kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına işaret eder.

Rüyada kahve fincanında fil görmek hasret kaldıklarına kavuşacağına, bir süre sonra tüm alın terinin karşılığını en iyi şekilde alacağına tabir olunur.

Rüyada kahve falında kalp görmek çok iyi gelişmelerle karşılaşacağına, daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına işarettir.

Rüyada kahve pişirmek kahve yapmak biraz olsun hafifleyeceğine ve hayatın belli bir oranda sıradanlaşarak kişiye nefes alacak zaman kazandıracağına, uzun zamandan beri içinde saklayıp kimseye söyleyemediği bir şeyi söyleyip kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada kalp taşımak size başarı getirecek adımlar atmanıza, maddi sorunlardan uzak, kendisine yeten, güzel bir hayat süreceğine delalet etmektedir.

Rüyada yeşil kalp görmek çok umut bağladığı bir işten yaşayacağı hayal kırıklığı neticesinde hala dik durmaya çalışacağına, çok zor durumlara düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada büyük kalp görmek anlayışlı bir kısmet çıkacağına, deyim yerindeyse başının da öne eğileceğine işarettir.

Rüyada kırık kalp görmek aile bireyleri arasında tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, zor zamanlar geçirileceğine, kurtulmak için bazı yollar deneneceğine,  parasal sorunların sürmesi ve durumların kötüye gitmesinden ötürü borcun ödenemeyeceğine ve bu yüzden maddi açıdan büyük parasal sıkıntıya girileceğine ancak bu durum yüzünden istenmeyen yollara sapılacağına rivayet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments