Rüyada kahve falında harf görmek

Rüyada kahve falında harf görmek bir sebeple çok büyük parasal sıkıntının kucağına, çok kötü durumlara düşüleceğine, yaşanan büyük sorunlar ve sıkıntılardan sonra çok daha büyük sorunlar ile uğraşmak zorunda kalınacağına, yardım istenen kişilerin yardım eli uzatmayacağına, ağır bir hastalık ile baş etmek zorunda kalınacağına ve bu sebeple aile hayatının da bozulacağına, neşe içinde olacağına, sinsi bir düşmanınızın farkına varacağınıza, iş hayatında ve aile hayatında ferahlığa çıkılacağına, sağlık sorunlarından yakın zaman içinde kurtuluşa ereceğine, hayırlı bir sürece girileceğine, kazancın daha da artacağına işaret eder.

Rüyada kahve falında harf gördüyseniz:

  • Kendi gayretinizle insiyatifi ele alacağınız bir işte önemli bir başarı kazanmanız olasıdır.

Rüyada kahve falında harf görmek şansızlığın kırılacağına, yeni arkadaşlıklar kurulacağına, başarılı bir kariyere sahip olunacağına, büyük bir zenginlik elde edileceğine, içini kemiren kuşkuları alt edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kahve falında zürafa görmek sevdiği kişiler ile mutlu olacağı ve rahata ereceği bir döneme gireceğine, kazancının günden güne düşeceğine, maddi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, işlerinde başarısızlığa düşeceğine delalettir.

Rüyada kahve falında cami görmek kısa bir süre sonra tüm aile bireylerini çok büyük bir üzüntüye itecek bir haber alınacağına ve bu haberden sonra aile arasında daha büyük ve ateşli tartışmaların başgöstereceğine, kötü niyetli kişilerle pazarlığa oturulacağına, bütün emeklerin heba olacağına ve eğitimle ilgili olarak yapılan yatırımların zarar getireceğine rivayet eder.

Rüyada kahve falında aslan görmek iyiliklerle, güzelliklerle ve hayırlı olan şeylerle karşılaşacağına, yarı yolda kalmaktan korkulan bir işle muhatap olunacağına ve zararlı bir alışkanlıkla ilgili olarak verilecek tedavi kararından dönüleceğine inanılır.

Rüyada kahve falında melek görmek sağlık sorunlarından ötürü daha doğal ve sağlıklı bir hayat seçileceğine, tartışmalarla ve aksiliklerle uğraşılan bir dönem geçirileceğine ve anne babanın sağlık sorunları yüzünden üzüntü duyulacağına alamet etmektedir.

Rüyada kahve falında gelin damat görmek hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine ve arkadaşlar arasında sevilen bir kişi olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada kahve falında at görmek dargınlıkların ve çıkar çatışmalarının gireceğine, kişinin bu zayıf durumunun da fırsat kollayan düşmanlarının işine yarayacağına işarettir.

Rüyada kahve falında gelin görmek yaptıkları işle ilgili bir yarışmaya katılacaklarına, yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine ve rekabet içine girebilecek diğer kişilerin gözlerinin korkutulacağına, maddi gücünün yerine geleceğine inanılır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments