Rüyada kafeste karga görmek

Rüyada kafeste karga görmek sonu hoş olmayacak bir yolculuğa, uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine, bunun farkına varacağına, makamının sürekli yükseleceğine, ün sahibi olacağına, rüya sahibinin azmi ve sabrı sayesinde içine düştüğü maddi ve manevi zararları telafi edeceğine, gidilen yolda engel üstüne engelle karşılaşılacağına, sorun yaratan durumlardan kurtulacağına, çok büyük kazançlar getirecek işlere gireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından tamamen kurtulacağına, kurduğu hayatta yeni bir işe gireceğine rivayet eder.

Rüyada kafeste karga gördüyseniz:

  • Her şeyin arzuladığınız gibi olması için biraz daha sabretmeniz gerekiyor.

Rüyada kafeste karga görmek yapacağı akıllıca ve başarılı hamleler sayesinde çok kötü durumlara düşmekten ve daha fazla zarar uğramaktan kurtulacağına, kötü kişilerin kendisinden ve ailesinden uzak duracağına işaret etmektedir.

Rüyada karga ve karga yavrusu görmek ileride de bu işin meyvelerini bolca toplayacağına, çok büyük kötülemeler yapılacağına, işlerinin engellenmeye çalışılacağına ve uzun zamandan beri emek verdiği şeylere teker teker zarar verileceğine alamet etmektedir.

Rüyada güvercin kafeste görmek sorunların yine şans sayesinde çözüme kavuşacağına, problemlere çözüm bulunacağına yorulmaktadır.

Rüyada kafeste yılan görmek daha hızlı ve daha güvenli adımlar atılacağına, tanıdığı birinin kendi veya haberinin gelmesine işarettir.

Rüyada kafeste köpek görmek sürekli nutuk atarak ortalığı karıştıran kardeşleri ya da dostları birbirine düşüren bir kişi ile sosyal hayattaki tüm bağların koparılacağına ve sorunların bir nebze de olsa hafifleyeceğine, zor ve sorunlu bir döneme gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kafeste güvercin görmek işlerinin yoluna girip kazancının artacağına ve uzak bir yerden olumlu haberlerin geleceğine, sevdikleriyle bir araya gelip hoş sohbette olacağına delalettir.

Rüyada kafeste muhabbet kuşları görmek ağız tadının kaçacağına, umutların yıkılacağına, kazanmak için harcanan nefesin ve dökülen alın terinin boşa gideceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, maddi sıkıntıların kurulacak bir ortaklık sayesinde ortadan kalkacağına, ferah bir döneme girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada kafeste kartal görmek kendine olan güvenini yitireceğine, ticaret hayatında cesaretini kaybedeceğine, başarısının düşmesi nedeniyle kazancının da düşeceğine bu durumun da hayatının alt üst olmasına neden olacağına, bereket ve kazanç kapılarının kapanacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments