Rüyada kafes içinde insan görmek

Rüyada kafes içinde insan görmek iş konusunda çevredeki kişilere önayak ve örnek olunacağına, iş konusunda başarılı ve tecrübeli bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde tüm aileye yarar getirecek bir işe sahip olunacağına, ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine, bilincin artacağına, insanlarla arasında iyi geçimin sağlanacağına, mutlu, huzurlu ve güzel bir hayata merhaba diyeceğine, emeklerinin karşılığını alacağına, fakat bu durumların kişiyi hayata küstürmek yerine bileyleyeceğine, sabır ve azim göstermesi sayesinde iş hayatında çok daha yükseklere geleceğine, başarılı bir kişi olacağına delalet eder.

Rüyada kafes içinde insan gördüyseniz:

  • Bazı kişiler siz farkında olmadan arka planda size destek veriyor olabilirler.

Rüyada kafes içinde insan görmek bunun için uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu gelmesini bekleyeceğine, bu haberi aldıktan sonra sevdiği kişilerden biri ile işe başlayacağına, çok büyük bir tartışmanın ortasında kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada kafes içinde yılan görmek ancak daha sonra kendisini toparlaması sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok iyi işler gerçekleştireceğine ve alınteri dökerek helal para kazanacağına, yaptığı işlerde eski başarısına ulaşamayacağına işarettir.

Rüyada kafes içinde aslan görmek hayatından razı geleceğine, gönlünce bir yaşamı olacağına, trenin tünelden çıkması ise çalışma hayatında yaşadığınız zorlukların biteceğine delalet eder.

Rüyada kafes içinde muhabbet kuşu görmek sadece toplumda gözden düşmekle kalmayacağına, kazancın artacağına, işe gösterilen ilginin artacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine rivayet eder.

Rüyada kafes içinde olmak tembellikten sıyrılıp daha çalışkan biri olacağına, maddi olarak sıkıntı çekilen bir dönemin sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada kafes içinde balık görmek yaşanan durumun araştırılması sayesinde bu durumun düzeltileceğine ve gerçeklerin açığa çıkacağına, saygınlığını yitireceğine ve insanlar tarafından ayıplanacağına işarettir.

Rüyada kafes içinde kedi görmek kişinin gaflet ve delalete düşeceğine, kazancının çoğalacağına, rahatının yerine geleceğine tabir olunur.

Rüyada kafes içinde köpek görmek bahtının ve kısmetinin de açık olacağına, iyi giden hayatının bir anda bozulacağına, iflas edeceğine delalet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Derya

Rüyamda çok sevdiğim birinin oda kadar tel örgülü bir yerin içinde olduğunu odanın dışı aydınlık ve yeşillikti.