Rüyada kadını erkek gibi görmek

Rüyada kadını erkek gibi görmek yeni iş teklifleri alacağına, gitmediği yerlere gideceğine, sorumlulukların bir türlü yerine getirilemeyeceğine, alınteri ile çalışılan işte kazanılan paranın bereketinin kaçacağına, herhangi bir husumet ya da tatsızlık olmadan hayatın devam edeceğine, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, etrafındaki insanların destek vermesi ile zararlarını telafi edeceğine, ancak daha sonra gerçekleştireceği başarılı çalışmalar sayesinde işlerinin daha iyileşeceğine, çok rahat ve başarılı bir iş hayatına sahip olacağına, yaşanan sorunların en kısa sürede ortadan kalkacağına, iflasın eşiğine geleceğine, parasız kalacağına, iş hayatının bozulmasına sebep olan kişileri ve rakiplerini çok büyük bir bozguna uğratacağına, iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kadını erkek gibi gördüyseniz:

  • Maddi içerikli veya yeteneklerinizi kullanmanızı gerektiren konuları olabileceğinden çok fazla zorluyor olabilirsiniz.

Rüyada kadını erkek gibi görmek sahip olduğu zenginliğe bir de manevi zenginliği ekleyeceğine, atılacak adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden düşmanlığın biteceğine ve herkesin el sıkışıp barışacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir kadını erkek gibi görmek bazı şartlardan ötürü yeni işlere girmek zorunda kalınacağına, işlerinde bereket olacağına delalet eder.

Rüyada erkek gibi saç kestirmek sevilen bir kişinin düştüğü hastalıktan ötürü içinde bulunduğu ruhsal durumun düzelmesi için gereken herşeyin yapılacağına, haramdan uzak durup, allah’a dua edeceğine, ibadetlerini de aksatmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada saçlarını erkek gibi kestirmek işlerinin yoluna girip kazancının artacağına ve uzak bir yerden olumlu haberlerin geleceğine, çok büyük ve kaçınılmaz bazı sorunlar ile yüz yüze geleceğine yorulur.

Rüyada nur topu gibi erkek bebek görmek kıskanılacak projelere imza atılacağına, esir olanların özgürlüğüne kavuşacağına delalet eder.

Rüyada erkek kadını öpmek elinde bulunan imkânlar sayesinde hiç olmadığı kadar büyük işler çıkartacağına, yakın zaman içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, sevdiği kişiler ile gireceği ve büyük kazançlar elde edeceği bir iş sayesinde kariyer planını çok iyi bir yere götüreceğine, aldığı bazı önlemler sayesinde büyük başarılar kazanacağına yorulur.

Rüyada kadını erkek organlı görmek bir sebeple iş yapılan kişi ile aranın açılacağına, blöf yapan bir kişi yüzünden iş hayatında çok kötü bir duruma düşüleceğine, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına inanılır.

Rüyada erkek gibi giyinmek hayırlı bir evlat olacağına, rakiplerin her konuda fark atacağına alamet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments