Rüyada kadına taş atmak

Rüyada kadına taş atmak yakın bir zamanda içinde bulunduğu bu kötü durumu düzeltmeye çalışmazsa çok pişman olacağına, maharetli bir kişi ile evlenileceğine, rahat bir hayat yaşanacağına, ilim ve irfan sahibi olmak için eğitimine büyük önem vereceğine, her zaman çok dikkatli ve doğru kararlar vermeye çalışacağına, mutlu olacağına, eğlenceli zamanlar geçireceğine, rahatsızlık veren olayların yakın zaman içinde sona ereceğine, yaptığı işte kazandığı paralarla başkalarına da faydalı  olacağına ve hem kendisini hem ailesini yeni bir şehre götürecek bir karar vereceğine, aile hayatındaki güzel gelişmeler ile mutlu olacağına, özellikle ailesine daha çok vakit ayırıp, sevdiği kişilere karşı duygularını çok daha açık şekilde dile getireceğine delalet eder.

Rüyada kadına taş atmak gördüyseniz:

  • Maddi açıdan sizden fayda sağlamaya çalışan kişiler olabilir.

Rüyada kadına taş atmak dost ya da akrabalarından yardım alacağına, dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına ve yüzün güleceğine işarettir.

Rüyada kadına dokunmak bir sebeple sıkıntı çekeceğine, eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına işarettir.

Rüyada kadına kızmak sürekli olacak bir başarıya ve mutluluğa kavuşacağına, içinde bulunduğu ruhsal sıkıntıları sevdiği kişilerin vereceği destek sayesinde çözüme kavuşturacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kadına saldırmak kötü ve zor günler yaşayacağına, onunla güzel ve unutulmaz günler geçirme şansına ve mutluluğuna nail olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kadına bağırmak sorunların zor bir durum yaşatacağına, girişilen çalışmaların maddi ve manevi açıdan zarar vereceğine alamet eder.

Rüyada tanıdık kadına sarılmak eşlerin birbirlerinden çok soğuyacaklarına ve bu durumu ortadan kaldırmak için araya giren bazı kişilerin işlerin daha da içinden çıkılmaz bir hal almasına sebep olacağına, en çetin zorlukların aşılacağına yorulur.

Rüyada yaşlı kadına bakmak umutlarının bitmesine sebep olacağına, eşi ve çocukları ile çıkacağı bir yolculuktan güzel haberlerle döneceğine, iş yaşantısındaki aksiliklerin, sorunların tez zamanda ortadan kalkacağına rivayet eder.

Rüyada kadın kadına öpüşmek gelişmelerin olacağına, bazen umutlarını yitireceğine, illet hastalıklara tutulmayacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments