Rüyada kadına saldırmak

Rüyada kadına saldırmak yüzünün güleceğine, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına, çaresizliğinin ve yalnızlığının da sonunun geleceğine, bazı kişilerin kalbini kıracağına, kendisini büyük bir zenginliğin ve mutluluğun içinde bulacağına, zaman içinde işlerinin daha da büyük kazanç sağlayacağına, istenmeyen olaylardan ötürü yaşadığı kırgınlıkların zaman içinde biteceğine, hayatı boyunca türlü aksilikler ve sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalacağına, eğer sorunları varsa en kısa zamanda bu sorunlara çözüm bulacağına ve hastalık yaşanıyorsa bu hastalığına şifasının allah tarafından en kısa sürede gönderileceğine, sevilen ve aranılan biri haline geleceğine, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine delalet etmektedir.

Rüyada kadına saldırmak gördüyseniz:

  • İş hayatınız ön plana çıkıyor.

Rüyada kadına kızmak küslerin barışacağına, çalışarak ailesine maddi açıdan yardımda bulunacağına inanılır.

Rüyada kadına bağırmak keyfinin ve de sağlığının bozulacağına, evli ise yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağına yorulur.

Rüyada kadına saldırmak ortak olarak işe gireceği bazı kişiler ile çok sıkıntı veren durumlardan kurtulacağına, maddi ve manevi olarak büyük zararlar göreceğine bu durumlardan ötürü çok zor zamanlardan geçerek iflasın eşiğine geleceğine ancak eş, dost ve akrabalarından alacağı yardım sayesinde çok zor durumlardan kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kadına dokunmak sıkıntılarını bir köşeye atacaklarına, aile bireyleri arasındaki bağın daha sıkı bir hal alacağına, yapılan işlerin çok büyük bereket ve bolluk getireceğine, yaşamının deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine, hayatına mutluluğun, sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına yorulur.

Rüyada kadın kadına öpüşmek insanlar arasında çok ses getirileceğine ve uzun zamandan beri çok sık rastlanmamış olan bazı fikirler ile projeler ortaya konulacağına, bir kere başarısını ispat ettiği takdirde iş dünyasında üst üste güzel tekliflerle karşılaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada yaşlı kadına bakmak sabit olan işinin ve gelirinin elinden gideceğine, yapmak isteyip de çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü yapamadığı şeyleri yapması için kendisine yardımcı olacağına tabir olunur.

Rüyada kadına taş atmak maddi çıkmazların biteceğine, kısmetin bollaşacağına, atılacak adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden düşmanlığın biteceğine ve herkesin el sıkışıp barışacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kadın kadına evlenmek yardıma muhtaç herkese büyük yardımlarda bulunulacağına, rızkın artacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments