Rüyada kadına dokunmak

Rüyada kadına dokunmak kendisine zarar verecek her türlü koşulu en iyi şekilde değerlendirerek yaşamını titiz bir yoldan sürdüreceğine, başına uğursuzluklar geleceğine, kendisini iyi ve huzurlu hissedeceğine, insanları kırmadan araya mesafe koyacağına, yapılan hataların tekrarlanacağına, işlerin sarpa saracağına, yakınlık duyulan bir kişiden ihanet görüleceğine, sorunlarının çözüleceğine, sıkıntılarının biteceğine, borçlarının kapacağına, imkânlarını çok iyi bir şekilde kullanması sayesinde kendisi için çok hayırlı bir iş kuracağına, bütün kaynaklarını kullanarak sıkıntıları ortadan kaldırmaya çalışacağına alamet eder.

Rüyada kadına dokunmak gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki kişilerin hareketlerini doğru gözlemlemelisiniz.

Rüyada kadına saldırmak atılacak adımların çok etkili bir makam sağlayacağına, bir sebeple çok büyük bir zarar edileceğine, ortak olunan kişiden ihanet görüleceğine, aile bireylerinden birinin sıkıntısı ile uğraşılacağına delalettir.

Rüyada kadına dokunmak her kararlarında onların arkasında olacağına, yaşlandıklarında bile bir bebeklermiş gibi üzerine titreyeceğine, patron koltuğunda oturacağına ve çok iyi noktalara geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kadına bağırmak hayatındaki olumlu davranışların çevresine de örnek olacağına, karşılaşılan kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon sağlayacağına ve sorunların aşılması konusunda yardım edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kadına kızmak eşler arasını bozmaya çalışan bir kadının haneden uzaklaştırılacağına, gözyaşı dökeceğine, çaresiz kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada kadın kadına öpüşmek onların içindeki ahlakı ve güzel davranışları ortaya çıkarmalarına vesile olacağına, kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine yorulur.

Rüyada bir kadına su vermek biraz zaman geçmesi gereken haber, gücünün azalacağına alamet etmektedir.

Rüyada tanıdık kadına sarılmak emeklerinin kendisine mutluluk getireceğine, makamının artacağına, itibar göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada kadına taş atmak eş, dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına, büyük atılımlar yaparak epey kazanç getirecek çalışmalar ortaya koyacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments