Rüyada kadife koltuk görmek

Rüyada kadife koltuk görmek anne ya da babanın bir sağlık sorunu ile uğraşmak zorunda kalacağına, çok büyük bir destek alarak iş hayatında uğradığı zarardan kurtulacağına, bazı küçük sorunların gittikçe büyüyeceğine, hayırlı insanlarla ahbaplık kurulacağına, bir sebeple doğru yoldan sapacağına, hem günahkâr olma hem de kazalara ve belalara yakın durma durumuyla karşı karşıya kalacağına, daha önce hiç meyil etmediği bazı işlere girişeceğine, emellere ulaşılacağına, elinin darlığa ve yokluğa düşmeyeceğine, ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine bu sayede manevi olarak da huzurlu olacağına, verdiği sözleri yerine getireceğine, eğitim hayatı ile ilgili olarak çok doğru ve yüksek getirili bir adım atacağına inanılır.

Rüyada kadife koltuk gördüyseniz:

  • Bir birlik hakkında yanlış güç kullanıyorsunuz.

Rüyada kadife koltuk görmek çok iyi sonuçlar vereceğine, hane içinde bir takım zorluklara düşeceğine ve sevdiklerine hasret kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada kırmızı kadife koltuk görmek huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, onu mutsuz eden sorunları kafasından atacağına işarettir.

Rüyada kadife etek görmek sorunlarının çözüleceğine, yaşamının ve işlerinin düzene gireceğine, daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin de artacağına, bir sebeple ailesi tarafından korunmasına rağmen sıkıntı çekeceğine işaret eder.

Rüyada kadife çanta görmek bir sebeple ister istemez büyük üzüntü duyacağına, değer verilen kişiler ile mutlu bir şekilde yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada yeşil kadife görmek kazancın ve ekmeğin eksileceğine, sorunların çalışmaları baltalamayacağına alamet eder.

Rüyada mor kadife görmek aydınlık bir döneme girileceğine, zararların telafi edileceğine, hayallerin gerçekleştirileceğine, evlat sahibi olunacağına, ev alımı ile ilgili olarak gireceği bir işte kendisini kandırmaya çalışan bir kişi ile tartışmaya gireceğine işarettir.

Rüyada kadife perde görmek günden güne sorunlarının artacağına, bilincin artacağına tabir olunur.

Rüyada siyah kadife ceket görmek insanlar tarafından komik bulunan ve küçümsenen hayallerini gerçekleştirmeyi bileceğine, konfor içinde yaşayacağına işarettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments