Rüyada iyi bir kadın görmek

Rüyada iyi bir kadın görmek zor zamanlar geçirileceğine, bu yüzden rüyayı gören kişiye uygun olmayan ancak geçim sıkıntısı çektiği bir dönemde zorunlu olarak meşakkatli bir işte çalışmaya başlayacağına, sıkıntılarından ve üzüntülerinden en kısa zamanda kurtulacağına, işlerin ve projelerin başarı ve kazanç getireceğine, hedeflere ulaşılacağına, sorunların teker teker çözüme kavuşacağına, el atılan işlerde büyük adımlar atılacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların bertaraf edileceğine, endişe ettiği bazı konuların yakın zamanda çözüme kavuşacağına, içine düştüğü sorunları çözüme kavuşturacağına, sakin bir şekilde ilerleyen bir projeye girip çok emek verdikten sonra hiç istemediği bir sıkıntı yaşayacağına, sorunların epey büyük sorumluluklar getireceğine işaret eder.

Rüyada iyi bir kadın gördüyseniz:

  • Esnek olmayı başarmanız gerekiyor.

Rüyada iyi bir kadın görmek yapılacak bazı akıllıca manevralar sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına, maddi sıkıntıların biteceğine, işlerin yoluna gireceğine ve geçim derdinin de son bulacağına yorulur.

Rüyada iyi bir iş sahibi olmak iş hayatının daha kolay ve güzel olacağına, dertlerin azalmasına vesile olacak olayların meydana geleceğine, yapacağı akıllıca ve başarılı hamleler sayesinde çok kötü durumlara düşmekten ve daha fazla zarar uğramaktan kurtulacağına işaret eder.

Rüyada iyi bir adam görmek kaçan fırsatların tekrar ele geçeceğine, hak etmediği bir tek kuruşa ya da bir tek lokmaya dahi tenezzül etmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada iyi bir erkek görmek işlerinin her zaman yolunda gideceğine, yaşanan memnuniyetsizliğin bir süre daha devam edeceğine ve bu süreç içinde iletişimde sorun yaşanacağına inanılır.

Rüyada iyi bir şey görmek aile hayatının gün geçtikçe iyiye gideceğine, istenen çalışmaların gerçekleştirilemeyeceğine rivayet eder.

Rüyada iyi bir not almak başarısının ve mutluluğunun bir gün değil bir ömür süreceğine, iş hayatında çok kişiye yarar getirecek bir adım atılacağına işarettir.

Rüyada iyi kadın görmek kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına ve çok büyük bir mutluluk yaşayarak işlerinin düzeleceğine, alınacak kararlar doğrultusunda büyük başarı sağlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada iyi bir haber almak uzun bir müddet sıkıntı yaşanacağına, işten güçten elini eteğini çekeceğine, malının mülkünün gözünde kıymetini yitireceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük tartışmalar yaşayacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments