Rüyada istemeden birini yaralamak

Rüyada istemeden birini yaralamak adının lekeleneceği ve bu nedenle çok üzülüp, adını aklamak için uzun süre uğraşmak zorunda kalacağına, mutlu olunacak ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, bazı engellerle karşılaşacağına, bazı operasyonlar geçireceğine, bazı ilaçlar ve tedavi yöntemlerinin kullanılacağına, maddi olarak çok huzurlu olunacağına, işlerinin yoluna gireceğine, yapılan destekle birlikte arkadaşlık bağının daha sağlamlaşacağına, hayali kurulan çalışmalara ve projelere bu sayede kavuşulacağına, kötülüklerden uzak kalacağına delalettir.

Rüyada istemeden birini yaralamak gördüyseniz:

  • Bir ilişkiniz beklenmedik bir noktaya gelebilir.

Rüyada istemeden birini yaralamak çok rüyada başkası tarafından taşlanmak alınan bütün önlemlere rağmen iş hayatında zarar getirecek işlere girileceğine, çok iyi işler yapılacağına ve insanlar tarafından takdir edilip çok sevindirici bir konuma geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada birini istemeden öldürmek platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına, mutlu ve hafif hissedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada istemeden birini öldürmek atılan adımların sıkıntı yaratacağına, uzun bir zamandan beri çektiği sıkıntıların yakında biteceğine tabir olunur.

Rüyada istemeden öpüşmek hiçbir eksiğinin kalmayacağına, çevresindeki kişilerden yana hayırsızlık göreceğine yorulur.

Rüyada istemeden hamile kalmak amaçlarını yerine getireceğine ve ettiği duaların karşılığını alarak hayatının yüzünü güldürecek ve kendisine hayır getirecek şekilde ilerlemeye başlayacağına, daha fazla kazanç elde edebileceği yolları keşfedeceğine delalet eder.

Rüyada istemeden kedi öldürmek hiçbir önemli ve ciddi sorunun kalmayacağına, daha sonra yaşadığı bazı şeylerden ötürü pişman olacağına ve gittiği yoldan döneceğine rivayet eder.

Rüyada istemeden sözlenmek insanlar hakkında yaptığı kötü yorumlar yüzünden yalnız kalacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının kısa süre içinde gittikçe artacağına alamet eder.

Rüyada istemeden evlendiğini görmek kalıcı saadeti ve kazancı yakalayacağına, geçim derdi yaşayacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments