Rüyada ısırılmış ekmek

Rüyada ısırılmış ekmek bozulan sağlığın düzeleceğine, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına, yeni lezzetlerin tadına varacağına, görmediği yerlere gideceğine, hastalar için şifaya yorumlanan rüya, aksiliklerin, nazarların ve uğursuzlukların kişiyi terk edeceğine, sıkıntı ve stres yaratan durumların ortadan kalkacağına, başarıya ve zafere doymayacağına, borçlarının çoğalacağına, kendi patronu olacağına, hayalindeki işi gerçekleştireceğine, az bir sermaye koyduğu işten büyük bir para kaldıracağına rivayet eder.

Rüyada ısırılmış ekmek gördüyseniz:

  • Eski bir partner, iş birlikçi veya ortak tam anlamıyla çözümlenmemiş bir konuya tekrar işaret edebilir.

Rüyada ısırılmış ekmek üzücü olaylardan aile bireylerinin tamamının etkileneceğine, kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel günler göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada ısırılmış ekmek görmek neşeyi ve ağız tadını yakalamayı da başaracağına, yapılan işlerin çok büyük bereket ve bolluk getireceğine inanılır.

Rüyada ısırılmış armut görmek eline çok hayırlı fırsatlar geçeceğine, imkân sahibi olacağına ve iyi noktalara geleceğine delalettir.

Rüyada ısırılmış elma görmek kıskançlık yapan birinin haneden uzaklaştırılacağına, eskiden beri aklınızda olan ve yapmak istediğiniz şeyler için daha fazla emek vermeye başlayacağınıza rivayet etmektedir.

Rüyada ısırılmış çikolata görmek birçok fırsatın elden kaçırılacağına, dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına rivayet eder.

Rüyada ısırılmış kırmızı elma görmek işinde başarılı olacağına, yeni bir ilişkiye başlayacağına işarettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nisa

Ruyamda bir adam bana ekmek verdi. Ekmege baktigimda ekmek isirilmisti. Ne anlama geliyor acaba?