Rüyada imam dövmek

Rüyada imam dövmek ailesinin yüzünü kara çıkartmadan, dürüst ve iyiliksever biri olarak yaşayacağına, başarıların artacağına, işlerin yoluna gireceğine, çok umut bağladığı bir işten yaşayacağı hayal kırıklığı neticesinde hala dik durmaya çalışacağına, uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, mutlu olunacağına, gönül ilişkilerine ağırlık verileceğine, günlerinin güzelleşeceğine, etrafının gerçek ve hayırlı dostlarla dolacağına, her zorluğu kolaylıkla yenebileceğine, sorunlar karşısında sağduyulu davranarak karlı çıkacağına, iş hayatında karşısına çıkan sorunları rahat bir şekilde sona erdireceğine rivayet eder.

Rüyada imam dövmek gördüyseniz:

  • Duygusal ilişkilerde şansınız kapalı, önemli bir randevunuz varsa onu ertelemenizde fayda var.

Rüyada imam dövmek sevdiği kimseden hayır göreceğine, kurulan hayallerin gerçeğe çevrileceğine, sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına tabir olunur.

Rüyada imam nikahlı olmak bir sebeple çok büyük üzüntü duyulacağına, problemleri çözerken yakın tanıdıklardan fikir alınacağına delalettir.

Rüyada imam rabbaniyi görmek sorunlarının ve dertlerinin çözümü için bazı fırsatlar yaratacağına, onun peşinden çok koşup, çok yorulacağına, fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine delalet eder.

Rüyada camiye imam olmak hayallerine, isteklerine, dileklerine ve dualarına kavuşacağına, hem aile hayatında hem de iş hayatında çok sıkıntılı durumlara düşeceğine alamet eder.

Rüyada imam nikahı tazelemek kısa sürecek olan bir projenin bazı aksaklıklar yüzünden gitgide uzayacağına, hatta bir tutukluluğun da söz konusu olabileceğine tabir olunur.

Rüyada imam bayıldı görmek kötü yollara gireceğine, barışçıl ruhunu, uzlaşmacı yaklaşımını kaybedeceğine, kindar olacağına tabir olunur.

Rüyada ölü imam görmek iş yaşamında da aile ile ortaklı ticaret yapılacağına, endişe ettiği konuların gitgide daha iyi bir hal alacağına alamet eder.

Rüyada hoca imam görmek birçok soruna çözüm olacak bir karar verileceğine, huzurlu bir insan olacağına tabir olunur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments