Rüyada il ismi görmek

Rüyada il ismi görmek büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, güvenlikli bir siteye taşınılacağına, sorunlarının küçük bir parça da olsa azalacağına, biraz nefes alabilecek bir duruma geleceğine, büyük çalışmalar gerçekleştirerek hiç olmadığı kadar başarılı olacağı bazı işlere gireceğine, şiddete maruz kalarak veya ağır sözler işiterek çok mutsuz olacağına, hayırlı ve iyi kalpli bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına, kurduğu hayatta yeni bir işe gireceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına delalettir.

Rüyada il ismi gördüyseniz:

  • Planlarınızı bozmaya veya keyfinizi kaçırmaya çalışan kişiler olabilir.

Rüyada il ismi görmek elinin bolluk göreceğine, refahının, huzurunun, rahatının, konforunun, lüksünün ve sağlığının da baki olacağına, elde avuçta bulunan üç beş kuruşun gereksiz ve boş bir işe yatırılacağına inanılır.

Rüyada nur ismi duymak bir süre zorluk çekeceğine, zorluk çekilen bir dönemin geride kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada yusuf ismi duymak bunun da aşk hayatına olumlu yönde etki edeceğine, mutlu olunacak ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, işlerin kısa süre içinde şaha kalkacağına rivayet eder.

Rüyada kaan ismi görmek çok kolay bir şekilde para elde edebilecek bir mevkiye geleceğine, karşısına çıkan tüm sorunları alt edeceğine, yaşanan büyük sıkıntı ve üzüntüleri ortadan kaldıracağına delalet etmektedir.

Rüyada erkek ismi duymak zaman zaman ruhuna mevlit okutarak ölen kişiyi kendince yad edeceğine ve çok daha huzurlu olacağına, zararların telafi edileceğine, işlerin yoluna gideceğine, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına tabir olunur.

Rüyada gökhan ismi duymak sonradan da durumun ciddiyetine varacağına, hem aşk hayatının hem de ticaret hayatının yolunda gideceğine, huzurunun ve mutluluğunun da baki kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada banu ismi görmek aile işlerinin başına geçeceğine, aksiliklerin bu sayede aşılacağına delalettir.

Rüyada cin ismi görmek ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine ve mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olunacağına, çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirip her zaman insanların gözünde çok saygın ve başarılı biri olarak yer alacağına delalettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments