Rüyada iki telefon görmek

Rüyada iki telefon görmek ruhani önderlik yapacağına, dertlerin günden güne artacağına, problemlerinin çözüleceğine, hayatına huzurun ve mutluluğun daim olacağına, müjdeli haberler alacağına, hayallerine, arzularına, hedeflerine kavuşacağına, muradına ereceğine, kudretli kişiler arasına gireceğine, rahatsızlıkların kısa süre içinde aşılacağına, kişinin borca gireceğine ve sıkıntılı günler yaşayacağına, iş ile ilgili tecrübeli kişi ya da kişiler ile oturup fikir alışverişinde bulunacağına işarettir.

Rüyada iki telefon gördüyseniz:

  • Yeni fikirleriniz veya planlarınız olabilir.

Rüyada iki telefon görmek iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine, aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına, zarar gördüğü insanlarla hesaplaşacağına alamet eder.

Rüyada iki tane telefon görmek hayatının rast gitmeye başlayacağına, yeni bir ortaklık kurulacağına rivayet eder.

Rüyada iki gelin iki damat görmek yaptığı işler sayesinde kazanç elde edeceğine, çok bereketli ve bolluk içinde hayat bir yaşayacağına, iş alanında programsız çalışmanın ve planlara uymamanın neticesinde itibarın zedeleneceği durumlar içine girileceğine işarettir.

Rüyada telefon bulmak başarısının azalacağına, rakiplerin kazanılacak başarılar sayesinde yenilgiye uğratılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada telefon yitirmek birçok engelin aşılacağına, gerçekleşmesi zamana bağlı bazı şeylere zengin olunması sayesinde kolayca gerçekleşeceğine, işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına ve eline geçen tüm fırsatları değerlendirip kendisine çok iyi bir gelecek kurmak için büyük çaba sarfedeceğine tabir olunur.

Rüyada telefon seçmek hayatını devam ettirecek kadar kazanç elde edeceğine, önemli bir görevi başarıyla bitirdikten sonra terfi edeceğine inanılır.

Rüyada telefon görmek hane içinde büyük sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, tüm sorunların tatlılıkla ve kısa sürede halledileceğine, o kişi tarafından psikolojik olarak yıpratılacağına rivayet eder.

Rüyada telefon yakmak kalabalık bir fotoğrafta kendisini görüyorsa sevdiği insanlardan bazıları ile ayrı düşeceğine, güzel günler için çalışılacağına, sevinçli haberler alınacağına, büyük çalışmalar ve hayırlı projeler gerçekleştirileceğine delalet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments