Rüyada iki soba görmek

Rüyada iki soba görmek sınavlardan başarı elde etmeye ve iş yerinde beklenmedik güzel görevler alarak daha iyi bir kariyer olanağı bulunacağına, evlatların da ilim irfan sahibi kimseler olacaklarına, kişinin öğrenimini uzun tutarak aynı zamanda İslami konularda da bilgi sahibi olacağına, makam sahibi ve başarılı bir kişi olunacağına, lüksünün ve rahatının yerinde olacağına, uzun bir süre boyunca çekeceğine, dualarından hayır görmeyeceğine, zorlukların kolaylıkla aşılacağına, tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, allah’ın inayetini kazanacağına delalettir.

Rüyada iki soba gördüyseniz:

  • Ciddiye almayı hiç aklınıza getirmediğiniz bir ilişki birden bire sizin için çok değerli hale gelebilir.

Rüyada iki soba görmek rakiplerin kazanılan başarılar ardından üzüleceklerine ve girilen bir yarışın kazanılacağına, çok büyük ve sıkıntılı durumlar ile karşılaşacağına tabir olunur.

Rüyada iki tane soba görmek işlerinin de istediği şekilde yürüyeceğine, hak edilen helal bir malın ele geçeceğine inanılır.

Rüyada soba temizlemek şansının ve kısmetinin açılacağına, günlerinin güzelleşeceğine, parasal veruhsal olarak kötü bir döneme girileceğine, maddi sıkıntıların ortaklar arasındaki tartışmaları alevlendireceğine ve yakın bir zamanda sağlık sorunları ile ilgili olarak kötü bir haber alınacağına yorulur.

Rüyada soba satmak mal varlığının neredeyse eriyeceğine, yaşanacak üzüntü ve stresten ötürü sağlık sorunları ile uğraşılacağına, kardeşleri ve akrabaları ile tartışacağına işaret eder.

Rüyada soba çıkarmak pek çok kimseye yardımlarda bulunacağına, maddi desteğinin yanı sıra manevi anlamda da bu kimselere elini uzatacağına ve sevap işleyeceğine, kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine, böylece aralarındaki buzların eriyeceğine ve tartışmaların tatlıya bağlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada soba borusu silkmek konu komşudan, akrabadan, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına, gönlünün ferahlarken bedeninin de şifaya kavuşacağına delalet eder.

Rüyada soba ve duman görmek bir sebeple çok büyük zarar edileceğine, yaşanacak kötü bir olayın sonrasında kişi için hayırlara vesile olacağına delalet etmektedir.

Rüyada yanmayan soba görmek iş dünyasında önemli bir şahsiyet haline geleceğine, başarıdan başarıya koşacağına, yine de lükslerinden feragat etmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments