Rüyada iki dolunay görmek

Rüyada iki dolunay görmek kendisi için mal mülk alacağına, hayırlı kişiler ile çok güzel bir ortaklık kurulacağına, müjdeli haberler alacağına, olumlu, güzel ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, rahat edeceğine, çok büyük üzüntüler ve endişeler yaşanacağına, hastalanacağına, kötü haberler alacağına, başarısızlığa düşeceğine, yeni mallara sahip olacağına, olanaklarının ve yaşam standartlarının çok daha iyi hale geleceğine, pozitif hayat görüşü sayesinde büyük beğeni toplayacağına, yeni çalışmalar yapılacağına rivayet eder.

Rüyada iki dolunay gördüyseniz:

  • Yaratıcılık gerektiren işler, sanatsal başlıklı konular veya estetik alanlarda davetler, teklifler veya öneriler söz konusu olabilir.

Rüyada iki dolunay görmek zorluklardan ve sorunlardan kurtulup rahata erileceğine, işlerinin çok yolunda gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada iki tane dolunay görmek el attığı işlerde çok büyük mutluluklar yaşayacağına, umutsuzluklarını geride bırakacağına işaret etmektedir.

Rüyada parlak dolunay görmek evlilik yolunda engeller çıkacağına, hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, ancak sorun yaratan olaylardan bir türlü kurtulamayacağına işaret eder.

Rüyada ayı dolunay görmek işlerinin bir daha bozulmamak üzere normale döneceğine, daha çok saygı ve destek göreceğine alamet eder.

Rüyada dolunay ve kurt görmek hane içinde aile fertlerinin sayısının artacağına ve rızkının da hiç kesilmeyeceğine, çok büyük adımlar atacaklarına, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine ve bu kazançlar ile çok hayırlı başarılar elde etmek için bazı adımlar atılacağına delalet eder.

Rüyada hilal ve dolunay görmek gönül hoşluğu ve hafifliği içinde bir hayat geçireceğine, dünya nimetlerinden fazlası ile nasipleneceğine delalet eder.

Rüyada üç tane dolunay görmek ummadığınız bir yerden elinize mal geleceğine, büyük firmalardan mevki ve makam içeren iş teklifleri alınacağına, yakın bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine delalet eder.

Rüyada dolunay görmek dertlerinden ve üzüntülerinden sevdiği kişilerin yardımları sayesinde kurtulacağına, aksine hayatının daha da karmaşık bir hale geleceğine rivayet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ebru

Rüyamda gökyüzünde 2 tane dolunay vardı ben bakıp dilek diliyordum , dua ediyordum. Bir tanesi hafif bulutların arkasındaydı ama görünüyordu ama diğeri parlıyordu ve net görünüyordu. Bekarım ve işim yok.