Rüyada ihrama girmek

Rüyada ihrama girmek çok büyük maddi ve manevi zararlara uğranacağına, beklentilerin boşa çıkmayacağına, para ve burs konusunda dede ya da amcadan yani baba tarafından bir akrabadan destek alınacağına ve murada erileceğine, yanlış işlere girip mutsuz olacağına, göstereceği sabır karşısında mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, sevdiği ve değer verdiği kişilerden göreceği ihanet yüzünden kahrolacağına, çok büyük başarılar kazanılacağına, uzun bir süreden beri çok istenen bir mevkiye terfi edileceğine, elde bulunan işlerle ilgili anlaşmaların feshedileceğine ve hem maddi hem manevi açıdan kötü bir durumda olunacağına, büyüyeceğine işarettir.

Rüyada ihrama girmek gördüyseniz:

  • Davet veya teklifleri ciddiye almanızda fayda var.

Rüyada ihrama girmek kişinin bu sürüncemeden ötürü canının sıkılacağına, yaşanan sıkıntıların ardından çok hayırlı ve güzel günlerin geleceğine, çok büyük ve başarılı işler ile gelecek için çeşitli çalışmalar yapılacağına işarettir.

Rüyada ihrama bürünmek hayatına lüksün ve konforun hâkim olacağına, geçim derdinin ömrünün sonuna kadar biteceğine, kurulacak bir ortaklık sayesinde iş sahibi olunacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments