Rüyada ifade verdiğini görmek

Rüyada ifade verdiğini görmek mutluluk verici olaylar yaşayacağına, kendisini çok sıkıntılı hissettiği bir anda allah’ın izni ile karşısına çıkacak güzel bir yol ile bu durumdan kurtulacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, fakir fukaranın karnının doyurulacağına, özellikle anne tarafından kalacak bir miras ile çocuklarının hayatını da garanti altına alacağına, zarar getirecek bir kişi ile tüm bağların koparılacağına, verilen bir karardan ötürü pişman olunacağına, yapılan işlerin bir kısmının karşılığının alınamamasından ötürü darboğaza girileceğine, dini açıdan da inancına uygun hareket edip, ahiret hayatına da hazırlık yapacağına, ne yapacağını şaşıracağına inanılır.

Rüyada ifade verdiğini gördüyseniz:

  • çekingen tarafınızı geri plana yollamalısınız.

Rüyada ifade verdiğini görmek özel yaşamından dolayı yaşadığı olumsuzlukları çevresine yansıtmamak için, sıkıntılarını içine atarak, dik durmaya çalışacağına, maddi ve manevi açıdan zorluklarla karşılaşılacağına, tartışmalı durumlara düşüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada polise ifade verdiğini görmek adının hiç yok yere lekeleneceğine ve kişinin bu nedenle uzun süre gözyaşı döküp, kendini toparlayamayacağına, çok mutlu olunacağına, sorunların ve sıkıntıların biteceğine işaret eder.

Rüyada hakime ifade vermek atılan her adımla daha iyi bir insan olunacağına, sözünü dinleyecek çok sayıda insan olacağına yorulur.

Rüyada jandarmaya ifade vermek kendisini kıskanan kişilerden birinin kötülük yapmak için attığı bir adımı kazançlı bir fırsata çevireceğine, işlerini yoluna koyarak ailece mutlu günler geçireceğine inanılır.

Rüyada mahkemede ifade vermek gelecekte daha dirayetli biri haline geleceğine, çok büyük ve üzücü haberler alınacağına, bu haberlerden ötürü çok zor zamanlar geçirileceğine rivayet eder.

Rüyada savcıya ifade vermek şansının ve kaderinin tabiri caizse hep el ele yürüyeceğine, gülen yüzünün hiç solmayacağına, yaşayacaklarının psikolojik olarak etkilenmesine ve kırılmasına neden olacağına işaret etmektedir.

Rüyada ifade vermek bolluk ve berekete kavuşacağına, hayatın kendisine şans ve kısmet getireceğine alamet eder.

Rüyada karakolda ifade vermek çok büyük bir ferahlama yaşayacağına ve aile hayatındaki sorunlardan bu sayede zarar görmeden kurtulacağına ve çok rahat edeceğine, ara bozucuların, nifak sokanların cezalandırılacağına, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına ve tüm düşmanların ve çekemeyenlerin yenileceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments