Rüyada içki ikram etmek

Rüyada içki ikram etmek allah’ın yaşamayı kendisine istediğinden de fazla layık göreceğine ve bu sayede torunlarını görme şansına da nail olacağına, karamsar olacağına, canının derdine düşeceğine, sorunların kısa bir sürede çözüm bulacağına, yaşanan tartışmaların sona ereceğine, anne baba hayır duaları sayesinde sevilen bir kişi ile hayatın birleştirileceğine ve hayalleri süsleyen ve herkesin sahip olmak istediği bir bebeğe sahip olunacağına, çekilen sıkıntıların karşılığını en iyi şekilde alacak olan rüya sahibinin dertsiz bir sürece gireceğine, bir sebeple gün geçtikçe daha büyük zararlar edeceğine, zorlukları aşacağınıza ve rahata ereceğinize, arka arkaya hoşluklarla karşılaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada içki ikram etmek gördüyseniz:

  • Belli bir hedefinize ulaşmak için yeni bir strateji geliştirebilirsiniz.

Rüyada içki ikram etmek ancak bu kişilerin pes etmemesinden ötürü kendilerine büyük bir ders vereceğine ve bu sayede başarılar kazanacağına, kazancının çok daha fazla olacağına rivayet eder.

Rüyada içki içmeyen birini içki içerken görmek kısa süre içinde büyük kazanç sahibi olunacağına, alacağı destek ile sorunlarından kurtulacağına, aile hayatı içinde yaşadığı tartışmaların son bulacağına ve çok iyi günler göreceğine işarettir.

Rüyada içki istemek kırılan kalplerin tamir edileceğine, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine alamet eder.

Rüyada içki satmak parasız ve işsiz kalacağına, onunla iyi bir geçim içinde olacağına işarettir.

Rüyada içki doldurmak kıtlık ve yokluk çekmeyeceğine, eşinin ve çocuklarının kendisi için makbul ve hayırlı kimseler olacağına delalettir.

Rüyada içki hazırlamak hayırlı kişilerle iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, sıkıntıların sona ereceğine, zor günlerin geride kalacağına, sağlığının ve ağız tadının yerinde olacağına yorulmaktadır.

Rüyada içki vermek iyi giden hayatının bir anda bozulacağına, bunun da kendisini istediği hayata adım adım taşıyacağına yorulmaktadır.

Rüyada içki saklamak rakiplerin yenilgiye uğratılacağına ve zorlukların kısa süre içinde sona ereceğine, oturduğu koltuğun kendisine gurur ve güç vereceğine rivayet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments