Rüyada huzurevine gitmek

Rüyada huzurevine gitmek yaşamın tadını çıkarmak için eşsiz imkânlar elde edeceğine, maddi anlamda da güç ve kuvvet kazanacağına, insanların içinde güzel bir mevkiye sahip olacağına takdir ve sevgi göreceğine, işlerinin bazı kişiler tarafından baltalancağına, ancak sonunda büyük bir zarar göreceğine, kıran ve sıkıntı çekmesine neden olan herşeyin ortadan kalkacağına, maddi açıdan sıkışık bir dönem geçirileceğine, çevresindeki düşmanlarını ayıklayacağına, ticaretteki rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına ve sevinçli haberler alınacak bir döneme girileceğine işaret eder.

Rüyada huzurevine gitmek gördüyseniz:

  • Bazı konularda bazı kişilerin dikkatini çekebilmek için sabırsızlanabilirsiniz.

Rüyada huzurevine gitmek kişinin büyük fabrikalarda beyaz gömlekliler arasında olacağına, kolaylık sağlayacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments