Rüyada hocasının elini öpmek

Rüyada hocasının elini öpmek atılan adımlar sayesinde işlerin büyük kazançlar sağlayacağına, zorluklardan, zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine, mutluluk verici olayların yaşanacağına, kimseyle konuşmayacağına, ana baba duası alınması ile güzel bir işe ortak olunacağına, eğer iş ile ilgili olarak atılan adımlar doğru bir şekilde atılmaz ve iyi düşünülmezse özgürlüğün kaybedileceğine, ettiği dualar sayesinde kurtulacağına, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, yaşanan bütün üzüntülerin biteceğine, sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına inanılır.

Rüyada hocasının elini öpmek gördüyseniz:

  • İşlerinizle ilgili önemli bir erkek ya da işvereninizle yakın kontaklarınız olabilir.

Rüyada hocasının elini öpmek büyük adımların atılıp çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, haneye bolluk ve bereket geleceğine, zor bir durumdan çok kolay bir şekilde çıkılacağına alamet eder.

Rüyada hocasının öldüğünü görmek yaşamınızın ileriki dönemlerinin çok güzel geçeceğine, ortaya koyacağı başarılı çalışmalar ile dikkat çekeceğine işaret eder.

Rüyada elini sıkmak başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, yoksulların ve yetimlerin haklarını gözeteceğine ve eline geçen kazancı allah yolunda harcayacağına inanılır.

Rüyada elini hissetmemek aile hayatında ve iş hayatında çok büyük huzursuzlukların başgöstereceğine, sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar duyacağına rivayet eder.

Rüyada elini kestirmek iş hayatının düzeleceğine, aile hayatında kendisini daha mutlu edecek bazı olaylar yaşayacağına yorulur.

Rüyada elini kırmak kendisini üzen ve kıran şeylerden uzaklaşacağına, şansının ve kısmetinin açık olacağına, yaşamında arka arkaya pek çok güzellik meydana geleceğine tabir olunur.

Rüyada elini acıtmak işten arta kalan zamanının çoğunu evde ailesi ile kendi halinde bir yaşam sürerek geçireceğine, başarılarının ve mutluluğunun sürekli olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada elini yakmak hiçbir derdinin dermansız kalmayacağına, sırtının yere gelmeyeceğine, engel tanımayan biri olacağına rivayet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments