Rüyada hiç tanımadığın ölmüş birini görmek

Rüyada hiç tanımadığın ölmüş birini görmek geçmişini arkada bırakacağına, kıdem atlayacağına, hem dua alacağına, küçük ayrıntıların dahi gelecekte önemli durumlara neden olacağına, büyük bir kavgaya tutuşacağına, heyecanlanacağı olaylarla karşılaşacağına, acı tecrübeler edineceğine, kendisini mesleğinde ilerletmek ve daha başarılı olmak için büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada hiç tanımadığın ölmüş birini gördüyseniz:

  • Kendi yollarında ilerleme konusunda ısrarcı olan kişilerle baş edebilmek için bazı bilgiler edinmeniz gerekiyor olabilir.

Rüyada hiç tanımadığın ölmüş birini görmek kendisini zora sokan ve sıkan şeylerden bu sayede kurtulacağına, yakın bir zaman içinde hiç olmadığı kadar büyük sevinçler yaşayacağına ve gerçekleştireceği projeler ve ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, evden çıkıyorsa da haneden birinin evlenip gideceğine delalet etmektedir.

Rüyada hiç tanımadığın birini görmek daha işe başlamadan ortağı olan kişi ile arasının açılacağına, işlerinde çok iyi bir noktaya geldiği bir dönemde düşmanlık yapan bir kişi tarafından zarar verilmek isteneceğine, destek göreceğine, emeklerinin karşılığını almaya nail olacağına yorulmaktadır.

Rüyada hiç tanımadığın birini öpmek daha sonra da bu durumdan kurtulmak için uzun süre çaba göstereceğine, belki de hiç görmediği bir kişi tarafından büyük zarara ve ziyana uğratılacağına delalettir.

Rüyada ölmüş birini hiç ölmemiş gibi görmek zor günlerinden en çok sevgilisinden destek göreceğine, toplumun din otoriterlerinden kabul ettiği kimse haline geleceğine delalet eder.

Rüyada hiç tanımadığın biriyle konuşmak bir daha işyerine gelmeyeceğine, öğrenci ise sınavlarda üstün bir muvaffakiyete, çalışan bir kimse için iş yerinde terfi edeceğine işarettir.

Rüyada hiç tanımadığın birine aşık olmak işe giren herkesin kalkınacağına, ayıplanacağına işaret etmektedir.

Rüyada hiç tanımadığın bir erkekle evlenmek hayallerin ve umutların boşa çıkacağına, iş sahibi olunacağına, çeşitli güzel olaylara vesile olacak adımlar atılacağına, hayırlı ve dürüst bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada hiç tanımadığın birinin öldüğünü görmek kişinin motivasyonunu bozan kimselerin çıkacağına, sevdiklerinden uzak kalmadan, onlarla daha çok vakit geçirerek yaşlanacağına tabir olunur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments