Rüyada hasta yüz görmek

Rüyada hasta yüz görmek inanarak destekleyenlerin de yüzünü kara çıkarmayacağına, yine de lükslerinden feragat etmeyeceğine, kaybettiği herşeye geri kavuşacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, kendi kabuğuna çekileceğine, oturmuş karakteri ve anlayışa sahip olmasıyla aile hayatını kolaylaştıracağına, canın derdine düşeceğine ve evden çıkamaz olacağına, sevdiği kişilerden yardım alarak girdiği bir işte kendisini ispat edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hasta yüz gördüyseniz:

  • Fikirleriniz çevreniz tarafından takdirle karşılanıyor.

Rüyada hasta yüz görmek dertlerin ve sıkıntıların son bulacağına, iş sıkıntısı olmadan, maddi zorluklar çekmeden, allah’tan dilediği ne varsa elde ederek iyi bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada yüz değiştirmek haneye bolluk ve bereket dolacağına, karşılaşılan bir tehlikenin ya da riskin sağduyu ve sükûnet sayesinde yok edileceğine, geçim için verdiği savaşın kızışacağına delalet etmektedir.

Rüyada yüz tırmalamak başa iş açacağına, maddi olanakların artacağına rivayet eder.

Rüyada yüz sevmek yaşadığı sıkıntılardan ve sorunlardan yakın bir zamanda kurtulacağına, üzüntü duyduğu olayları tek başına düzelteceğine, kendisine zafer getirecek yatırımlara gireceğine, enerjisini de, sermayesini de bu doğrultuda kullanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yüz sabunlamak sorunların atlatılacağına, sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, uzun uğraşlar sonucunda maddi olarak büyük sıkıntı çektiği bir dönemden kısa süre içinde kurtulup zenginliğe kavuşacağına inanılır.

Rüyada yüz soymak hak yolunu bulacağına, dinde ve ahlakta güzelleşeceğine, isteklerinin ve heveslerinin gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyada şiş yüz görmek gelirinin çoğalacağına, kazancı ile ilgili olarak sürekli sıkıntı yaşayacağına, girdiği bir ortaklıkta uzunca bir süre aldatılacağına, çıkacağı bir yolculuktan büyük bir sorunla döneceğine yorulur.

Rüyada siyah yüz görmek kendisini zor geçecek bir proje uygulama sürecinin ardından yorgun hissedeceğine, kendisini mutlu edecek ve kazanç sağlayacak yeni uğraşlar edineceğine, bazı konularda anlaşamadığı insanlar ile çok uzun konuşmalar sonunda orta yolun bulunacağına yorulur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments