Rüyada hapıshaneye gırmek

Rüyada hapıshaneye gırmek iş hayatında büyük hezimetler alacağına, girdiği hiçbir işte başarı sağlayamayacağına, eline geçen fırsatların işe yaramayacağına, bu yüzden aile hayatında çok sıkıntılı ve zor dönemler yaşayacağına, sürekli tartışacağına, bir rahat yüzü görmeyeceğine, iş hayatında iniş yaşanacağına, işlerinin eskisinden daha bereketli ve daha iyi olacağına ve gelen her işin peşinden yeni bir işin daha geleceğine, yapılan işin bol kazanç getireceğine, büyük sorunlar yaşanacağına, hidayete ereceğine, alim ve bilge kişi mertebesine geleceğine, bu sayede insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına, endişe duyulan durumlarda destek almak için başvurulan kişilerden destek alınamayacağına, maddi olarak büyük bir kayıp verileceğine yorulmaktadır.

Rüyada hapıshaneye gırmek gördüyseniz:

  • Kendi bildiğiniz yoldan ilerleme arzunuz ilişkilere zarar verebilir.

Rüyada hapishaneye atılmak verilen desteklere rağmen bir türlü toparlanılamayacağına, bir arabulucu gibi davranarak ortamı sakinleştireceğine işaret etmektedir.

Rüyada hapıshaneye gırmek kişinin maaşının yetmemesi durumunda borç almaya başlayacağına, atılacak adımın tüm hayatını değiştireceğine delalet etmektedir.

Rüyada hapishaneye ziyarete gitmek hayatının her alanına mutluluğun yayılacağına, işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine tabir olunur.

Rüyada hapishaneye gireceğini görmek bir sebeple hem madden hem manen çok yıpranacağına, yardım etmek isteyen kişilerin yardımlarını geri çevireceğine, kesilemeyecek ve bitmeyecek gelir elde edeceğine, malını ve canını emniyete alacağına delalet eder.

Rüyada oğlunun hapishaneye girdiğini görmek aileye yeni bir bebeğin katılacağına, sürpriz gelişmelerin arka arkaya geleceğine, sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına delalet etmektedir.

Rüyada başkasının hapishaneye girdiğini görmek bir sebeple dönünce hepsiyle ayrı ayrı hasret giderileceğine ve bir daha uzak kalmamak için elden ne geliyorsa yapılacağına, sevdikleri ile kavuşacağına işarettir.

Rüyada hapishaneye gireceğini öğrenmek gücünün azalacağına, komşuları arasında çok sevilen biri olacağına alamet etmektedir.

Rüyada hapishaneye gittiğini görmek hasreti çekilen bir kişiye kısa sürede kavuşulacağına, mali krize gireceğine işaret eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments