Rüyada hamileyken bebeğin öldüğünü görmek

Rüyada hamileyken bebeğin öldüğünü görmek yardımcı olmayacağına ve sorunların üstüste geleceğine, alkış alacağına, rızkının genişleyeceğine, borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, bu sayede başarısına ve mutluluğuna engel olan hiçbirşeyin de kalmayacağına, kişinin kendisini hayallerine ve hedeflerine taşıyacak kapıları rahatlıkla açacağına, uzun zamandan beri rahatsız olduğu hastalıktan kurtulacağına ve yaşanan stres ve üzüntünün yakında sonuna gelineceğine, ortaya koyacağı çalışmalar ve gerçekleştireceği projeler sayesinde iyi bir mevkiye terfi alınacağına, şansının ve kısmetinin açılacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile dünyaevine gireceğine, kariyer sahibi olacağına, ilerleyeceğine, daha sonra bu durumdan dolayı kendisini suçlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada hamileyken bebeğin öldüğünü gördüyseniz:

  • Girişimleriniz, engellenebilir.

Rüyada hamileyken bebeğin öldüğünü görmek eski arkadaşlarla çok fazla görüşülemeyeceği gibi, yeni bir çevre edinileceğine, başarısının ve mutluluğunun önüne geçen kişilerin, olguların ya da durumların da tehlike olmaktan çıkacağına inanılır.

Rüyada hamileyken bebeğin düştüğünü görmek hatasını görmesine yardımcı olan ebeveynleri sayesinde gelecekteki hayatında rahat edeceğine, yaptığı çalışmaların büyük ses getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hamileyken kanama olduğunu görmek kişinin rızkını kazanmak için hiçbir zaman zorlanmayacağına, kıskanç kişiler tarafından aile bireylerinin arasına nifak sokulacağına işarettir.

Rüyada hamileyken bebeğin elini görmek sıkıntılarını büyük oranda atlatacağına, arka arkaya pek çok aksilik ve zorluk ile karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hamile olduğunu bebeğin öldüğünü görmek onunla yaşamını birleştireceğine, hayaline kavuşacağına, mutluluğun her zaman hayata renk katacağına rivayet eder.

Rüyada bebeğin karnında öldüğünü görmek nasibin de kısmetlerin de artacağına, aile hayatında çok güzel günlerin yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bebeğin dişlerinin olduğunu görmek kendisine ait olmayan bir işte çalışırken istenmeyen bir duruma düşeceğine, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, rakiplerin her konuda fark atacağına rivayet eder.

Rüyada bebeğin hasta olduğunu görmek parasal ve ruhsal olarak çok rahat olunacak bir döneme girileceğine, sıkıntıların ve sorunların çok kısa zamanda sona ereceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments