Rüyada hamile tanıdık kadın görmek

Rüyada hamile tanıdık kadın görmek yüksek makamlara geleceğine ve tuttuğunu koparmak gibi bir yeteneğinin ve zekâsının olacağına, her zaman hakkına sahip çıkacağına, kişisel problemlerini çözeceğine, bekar ise karşısına çıkacak bir kısmete kalbini kaptıracağına, elinde bulunan imkânlara zarar verilmeye çalışılacağına, yeni iş kapılarının açılacağına, atılan her adımla sıkıntılardan biraz daha uzaklaşılacağına, huzursuz ve mutsuz olacağına rivayet eder.

Rüyada hamile tanıdık kadın gördüyseniz:

  • Meşgul olmanız hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacağı gibi problemlerden uzak kalmanızı da sağlayabilir.

Rüyada hamile tanıdık kadın görmek kısmetlerinin de bahtının da açık olacağına, haksızlığa sebep olan bir kişi ile konuşulacağına, arabuluculuk yapılacağına ve dört duvar arasında kalması istenen bir olayla ilgili ağzı pek sıkı olmayan bir kişinin kulağının çekileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tanıdık bir kadın görmek rızkının sürekli olarak genişleyeceğine, ticaretinin kusursuz ve sorunsuz şekilde ilerleyeceğine, kazancının temiz, mallarının da hayırlı olacağına, rakiplerini yeneceğine, maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına delalet eder.

Rüyada tanıdık güzel kadın görmek inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine ve doğru yoldan sapacağına, ancak bu riskin bertaraf edilmesi sayesinde işten büyük kazanç elde edileceğine, sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine, verilen emeklerin karşılığını bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada tanıdık birinin hamile olduğunu duymak çalışmalarının meyvelerini rahata kavuşarak toplayacağına, bundan sonra yapılacak çalışmalarda daha çok kişinin desteğinin alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada hamile kadın öldürmek daha da büyüyüp ödenmeyecek hale geleceğine, çalıştığı işte mevkisini korumak için pek çok çalışanla işbirliği yapılacağına alamet eder.

Rüyada hamile kadın duymak yeni projeler için kaynak elde edeceğine, sıkıntıların ve musibetlerin çözüme kavuşacağına delalettir.

Rüyada hamile yaşlı kadın görmek dünya malının da kendisinin bile hayal edemeyeceği kadar çoğalacağına, kendisini üzen ve kıran kişilerden uzak duracağına inanılır.

Rüyada mezarlıkta hamile kadın görmek özellikle şehir dışında eğitimlere gideceğine, doğru hamleleri yapmak için zamanın geldiğine inanan rüya sahibinin iş yatırımları yapacağına ya da iş değişikliğine gideceğine işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments