Rüyada hamile olduğunu ve doğurduğunu görmek

Rüyada hamile olduğunu ve doğurduğunu görmek ailesi ile rahatının ve huzurunun yerinde olacağına, bir sebeple iş yapılan kişi ile aranın açılacağına, olumlu şekilde ilerlemeyeceğine, başına kötü ve tatsız olaylar geleceğine, problemlerinin ve borçlarının da çoğalacağına, yaşanan kötü olayların elbirliği ile düzeltileceğine, uzun zamandan beri çekilen bir rahatsızlığın kısa bir zaman sonra allah’ın izni ile şifa bulacağına, kısa zaman içinde çok sevilen birisi olacağına, karşısına aradığı özelliklerde birinin çıkacağına, rahatının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakında kurtulacağına delalet eder.

Rüyada hamile olduğunu ve doğurduğunu gördüyseniz:

  • Bazı kişiler girişimleriniz ya da yerine getirmeniz gereken işler konusunda size yardımcı olmayabilirler veya görevlerini yerine getirmeyebilirler.

Rüyada hamile olduğunu doğurduğunu görmek kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine, başarıya ve zafere giden yolların keşfedileceğine ve yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, geçineceğine rivayet eder.

Rüyada hamile olduğunu ve doğurduğunu görmek bir sponsor bulunması ile çok istenen  bir projenin hayata geçirileceğine, zor zamanların ve problemlerin geride kalacağına, kazanılacak başarılar sayesinde üst yönetimin dikkatinin çekileceğine tabir olunur.

Rüyada hamile kadının doğurduğunu görmek keyfinin kaçacağına, rahatının bozulacağına, canının sıkılacağına ve kaos dolu günlerden geçeceğine, işlerin gün geçtikçe daha kötüleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada hamile olup doğurduğunu görmek isim yapmış kişiler tarafından büyük bir çalışmaya dâhil edileceğine, hayal gibi bir hayat yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada hamile birinin doğurduğunu görmek birçok firmadan iş teklifi geleceğine, zorlukların yakın zaman içinde biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada hamile kadının hamile olduğunu görmek işlerin daha iyi bir hal alacağına, sıkıntıların sona ereceğine, kardeşler arasındaki tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına, kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına ve sorunların sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada hamile iken hamile olduğunu görmek işini kaybedeceğine, para sıkıntısına düşüp, faturalarını ödeyemez olacağına, ona dört elle gönülden bağlanacağına rivayet eder.

Rüyada hamile bir kadının doğurduğunu görmek çok hayırlı kazançların elde edileceğine, daha düzenli ve güzel bir yaşama sahip olmak için adım atacağına delalet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments