Rüyada hamile karnı görmek

Rüyada hamile karnı görmek yakın bir zaman içinde kendisini daha kötü durumlarda bulacağına, işlerini kısa süre içinde ve sorunsuz olarak sonuçlandıracağına, gelirinde alım gücünün artmasını sağlayacak kadar yükselme meydana geleceğine, anlayışlı ve hoşgörülü bir kişi ile evlenileceğine ve evlat sahibi olunacağına, elinin bolluğa kavuşacağına, işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine, rakiplerini ve düşmanlarını geride bırakacağına, daha sağlıklı ve uzun bir ömür süreceğine, kişinin uzun yıllar hiçbir sağlık problemi yaşamayacağına, bazı sorunların aile bireyleri arasında tartışma yaratacağına işaret etmektedir.

Rüyada hamile karnı gördüyseniz:

  • Beklenmedik öneriler, teklifler veya hediyeler söz konusu olabilir.

Rüyada hamile karnı görmek kırmızı kostüm kiralamak ise alınacak kötü bir haber nedeniyle uzun süre sıkıntı içine düşüleceğine, bir hastalıktan kurtulunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hamile karnı sevmek maddi zararını karşılayacağına, işlerin çok zor geçtiği bir dönemde kurulacak olan başarılı bir ittifak ile deyip yerindeyse iş dünyasında fırtınalar estirileceğine, kırgınlıkların sona ereceğine ve yoksul ve gariban kişilere yardımcı olunması sayesinde bol bol hayır duası alınacağına yorulur.

Rüyada karnı burnunda hamile görmek dinine bağlı kalacağına, neşesini ve ağız tadını kaybedeceğine tabir olunur.

Rüyada hamile kadın karnı görmek zahmet çekilerek ve uzun süre üzerinde çalışılarak hazırlanmış olan bir projenin çok büyük kazanç getireceğine, elinin döneceğine alamet eder.

Rüyada karnı burnunda hamile olduğunu görmek hiçbir hevesinin yarım kalmayacağına, ferah bir döneme girileceğine, yeni girilecek olan bir işte sanki uzun zamandan beri o işte çalışılıyormuş gibi doğru adımlar atılacağına işarettir.

Rüyada karnı burnunda hamile olmak atılan adımların büyük başarı sağlayacağına, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına inanılır.

Rüyada kendini karnı burnunda hamile görmek sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, ancak çok büyük bir sabır göstererek ve azmederek bu durumda kendi başının çaresine bakacağına işaret eder.

Rüyada karnı ağrımak aldığı tüm kararların sorumluluklarını da üstleneceğine, uzun zaman önce alınmış olan borçların ödeneceğine, insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments