Rüyada hacdan gelen birinin elini öpmek

Rüyada hacdan gelen birinin elini öpmek eline geçecek olan imkânlar sayesinde çok daha iyi işlere ve çalışmalara imza atacağına ve daha iyi yerlere terfi edileceğine, eksiklerinin farkına varacağına, o kimseler sayesinde eline pek çok olanağın geçeceğine, bunun için gerekli olan tüm fırsatlara sahip olacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, hem istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine, fakirleşeceğine tabiri cazise attan inip eşeğe bineceğine yani azı ile yetinmek zorunda kalacağına, ruhuna hayrat yapılacağına, tabiri caizse can bulacağına, şansının döneceğine işaret etmektedir.

Rüyada hacdan gelen birinin elini öpmek gördüyseniz:

  • Hislerinizi bastırmamalısınız.

Rüyada hacdan gelen birinin elini öpmek çaresiz insanların çaresi olacak işlere imza atacağına, büyük sorunların çözüme kavuşacağına inanılır.

Rüyada hacdan gelen yüzük takmak bilgi sahibi biri olarak kariyer yapılacağına, bir sebeple bazı zararlara uğranacağına, sıkıntılı günler geçirileceğine işaret eder.

Rüyada hacdan gelen hediye görmek çok kazançlı yeni projeler ortaya koyacağına, eski hayatının neredeyse tam tersi bir hayat seçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada hacdan gelen birinden hediye almak sağlıkla ilgili olarak yaşanacak bir sorunla uğraşmak zorunda kalınacağına, akıllıca adımlar atılması sayesinde çok kötü giden çalışmaların düzene gireceğine ve çok mutlu olunacağına inanılır.

Rüyada hacdan gelen birine sarılmak yükseleceğine, sevilen arkadaşlar ile aranın açılacağına delalet eder.

Rüyada hacdan gelen hurma yemek rakiplerini geride bırakacağına, insanlarla anlaşmazlıklara düşeceğine delalet eder.

Rüyada hacdan gelen görmek keyifsizliğinin dışarıdan fark edileceğine, almış olduğu bir borcu sıkıntısız ve kesintisiz bir şekilde ödeyeceğine ve insanların parmakla göstereceği ve saygı duyacağı bir kişi olacağına yorulur.

Rüyada hacdan gelen hurmayı yemek hiç istemediği halde zor bir işin altına gireceğine, aile hayatında günden güne daha çok sıkıntı çekeceğine rivayet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayyüzlü

Selamün aleyküm hocam sevdiğim bir ablamızı ümreye gönderdik bu sabah onu rüyamda gördüm gelmiş ümreden elinin içini öpüyorum Kabe’nin kokusunu alayım diye ama çok ağlıyorum
Tabir ederseniz sevinirim
Allah razı olsun