Rüyada güzel bir adam görmek

Rüyada güzel bir adam görmek kardeşlerle birlikte girilen bir işte hayırlı bir sonuca ulaşılacağına, uzun yıllardan beri hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, rahatsızlık veren durumları ortadan kaldırılacağına, kötü kişilerle karşılaşarak onların gazabına uğrayacağına, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına, sıfırdan başlanan işte herkesi şaşırtacak kadar iyi bir mevkiye gelineceğine, rakiplerin geride bırakılacağına, topluluk içinde küçük düşmeye ve utanmaya, kazancını ve mal varlığını arttırmak için günaha gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada güzel bir adam gördüyseniz:

  • Çelişkili durumlar ya da iniş çıkışlı hareketleri olan kişiler söz konusu olabilir.

Rüyada güzel bir adam görmek uzun zamandır sahip olmak isteyip de bir türlü alamadıklarını rahatlıkla alma gücüne sahip olacağına, deyim yerindeyse arapsaçına döneceğine, çok büyük çaba gösterilmesine rağmen bir türlü toparlanmayacağına tabir olunur.

Rüyada bir adam görmek kırmızı uzun elbise ise duyulacak bazı dedikodulardan sonra kişinin özel hayatına daha da dikkat edeceğine, alınan eğitim sayesinde girilecek bir işte terfi alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada arap bir adam görmek dini açıdan da inancına uygun hareket edip, ahiret hayatına da hazırlık yapacağına, olanaksızlıklarla mücadele eder hale geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada tanınmış bir adam görmek dertlerin ve sorunların bir şekilde aşılacağına, bilincin artacağına delalet eder.

Rüyada silah bir adam görmek maddi olarak kötü bir döneme girileceğine, iş hayatında parlak bir döneme girildiğine ve yapacağı tüm çalışmalardan oldukça büyük başarılar kazanacağına yorulur.

Rüyada kızgın bir adam görmek büyük başarılar kazanacağına, kimseye minnet etmeden kendi alınteri ile büyük kazanç elde edeceğine, dertlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına işarettir.

Rüyada şişman bir adam görmek geçiminin de hergeçen gün çok daha zor hale geleceğine, işlerini çok sorun yaşamadan kısa bir süre içimde bitireceğine işaret eder.

Rüyada ölen bir adam görmek maddi zarara gireceğine, kaybetmeyi göze alamayacağına, sermayesini riske etmeyeceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments