Rüyada günleri saymak

Rüyada günleri saymak bazı talihsizliklerin yaşanması, sorunların çıkması ve uğranılan ihanet yüzünden güvensizlik duyulması sebebi ile başarısız olunacağına, büyük fırsatlar elde edeceğine bu sayede maddi ve manevi olarak da güç kazanacağına, çok güzel bir birlikteliğin ardından verilen kararla dünyaevine gireceğine ve huzurlu ve sevgi dolu bir hayat yaşayacağına, hayatının en güzel günlerini geçireceğine, gülmek suretiyle şifa bulacağına, yaşayacağı sıkıntılı ve kötü durumlar yüzünden üzüleceğine, çok severek gireceği bir çalışmada büyük zararlar göreceğine, çok sıkıntılı ve zor günler yaşayacağına, eşe dosta yardım edileceğine, kendi işinin başına geçileceğine ve bolluk içinde yaşanacağına, verdiği emeklerin heba olacağına, borç yüzünden uykuların kaçacağına delalet etmektedir.

Rüyada günleri saymak gördüyseniz:

  • İsteklerinizi açıkça dile getirebilirsiniz.

Rüyada günleri saymak zorluklarının biteceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının son bulmasına vesile olacak çarelerin karşısına çıkacağına, sevilen birinin başına gelen felaketlerden dolayı psikolojik olarak çok etkileneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski günleri görmek uzun zamandan beri kötü gibi duran sağlık durumunun aksine çok güçlü olduğuna, rüya sahibinin, çok büyük bir huzura sahip olduğuna ve bundan sonara da olacağına, rızkını kazanırken zorlanmayacağına ve refah içinde bir yaşam süreceğine işaret eder.

Rüyada günleri görmek düzeninin, huzurunun, keyfinin ve de sağlığının bozulacağına, duygusal olarak çok kötü olabileceğine yorulur.

Rüyada geçmiş günleri görmek yeni işlere gireceğine, allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine ve ahirette çok mutlu olacağına tabir olunur.

Rüyada günleri karıştırmak kişinin bu yeni düzene kendisini adapte etmekte zorlanacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve yapmak için birçok şeyden vazgeçtiği işte çok büyük maddi ve manevi zarar edeceğine işarettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hasan

Selamun Aleyküm,
Rüyamda almanca yazılı günleri gördüm..yani almanca pazartesi salı çarşamba perşembe vs..rüyamı yorumlarsanız acaba hayır mı şer mi diye. Cok saolun tskler