Rüyada gözünden yaralanmak

Rüyada gözünden yaralanmak kısa süre önce yaşadığı güzel bir olayın daha sonra sıkıntıya yaratacağına, verdiği sözleri yerine getireceğine, kendi işine sahip olacağına, ağız tadının ve keyfin yerine geleceğine, her geçen gün daha da büyüyen dertlerin sona ereceğine ve mutlu ve sevinçli haberler alınıp deyim yerindeyse havalara uçulacağına, maddi ve manevi açıdan pek çok sorunla karşılaşılacak durumlara düşüleceğine, kendisi için uygun olmayan bir ilişkiyi sonlandıracağına, çok hayırlı kişiler ile tanışacağına, bu kişiler sayesinde gün geçtikçe daha iyi bir duruma geleceğine, işlerinin çoğalacağına, hayatının da daha kolay, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine, kişiye haksızlık yapılmak istendiğine ve mal paylaşımında büyük sorunlarla karşılaşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gözünden yaralanmak gördüyseniz:

  • Yapmanız gereken şeyler nedeniyle kontrolü kaybedebilirsiniz.

Rüyada gözünden yaralanmak eline geçen parayı yapacağı bir hata yüzünden girdiği bir işte batıracağına, beklemediği kadar büyük zararlar edeceğine, ömür boyu kazanç getirecek bir işinin olacağına delalettir.

Rüyada gözünden öpmek planların alt üst olacağı olayların yaşanacağına, verilen bütün emeğin karşılığının alınacağına inanılır.

Rüyada gözünden çapak çıkarmak sıkıntıların azalacağına, kıtlığın kaybolup yerine bolluğun geleceğine, zararını tamamen kapatacağına alamet eder.

Rüyada gözünden kıl çıkarmak bir erkeğin başka bir erkekle seviştiğini görmesi ise çok büyük bir belaya bulaşacağına, kendisine büyük bir zarar verecek bir adım atacağına tabir olunur.

Rüyada gülmekten gözünden yaş gelmek çok büyük bir ortaklığa gireceğine, sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına, attığı bazı adımlar sayesinde kendisini çok iyi bir makamda göreceğine alamet eder.

Rüyada gözünden irin aktığını görmek kısmet bolluğu yaşanacağına, gelecekte de darlık çekilmeyeceğine, kısa bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada gözünden yaş gelene kadar gülmek zarara sebep olan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, kolay yoldan gelir elde edeceğine, geçim derdinin olmayacağına rivayet eder.

Rüyada gözünden solucan çıkarmak hayırlı bir işe başlayacağına ancak bu işin daha zor bir duruma geçeceğine, kendisini mutsuz ve çaresiz hissedeceğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments