Rüyada gözlerini yummak

Rüyada gözlerini yummak atacağı adımlar sayesinde çok başarılı olacağına ve çok iyi yerlere geleceğine, rüya sahibinin neşesinin, keyfinin ve yaşam isteğinin geri geleceğine, namının yürüyeceğine, çok büyük hayır duaları alacağına, dileklerine ve dualarına kavuşacağına, birçok kişinin merakını cezbedecek işler ortaya konacağına, eğitimle ilgili karşılaşılan bir fırsatın değerlendirileceğine, elini haramdan uzak tutacağına, kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına, emeği ile hak ederek sahip olduklarının da keyfini süreceğine yorulur.

Rüyada gözlerini yummak gördüyseniz:

  • Maddi konularda sezgileriniz artıyor.

Rüyada gözlerini açmak kazancın ortaya konacak olan projeler sayesinde artacağına, uzun zaman önce alınan ancak bir türlü bitirilemeyen borçların kapanacağına, zorluklardan, zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine, işlerinin çok iyi gideceğine, çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına delalet etmektedir.

Rüyada gözlerini çıkarmak istemediği halde borçlanacağına, yarar getireceğine delalet eder.

Rüyada gözlerini yummak gülen yüzünün solacağına ve evden çıkmaza hale geleceğine, endişelerin ve dertlerin biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada gözlerini hasta görmek keder yaşayacağına, eş, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına işaret eder.

Rüyada gözlerini kapalı görmek hesabını veremeyecek işlere ortak olmayacağına ve allah’ın karşısına kul hakkı alarak gitmekten hep çekineceğine, gözden düşeceğine delalet eder.

Rüyada bebeğin gözlerini görmek hayır getirecek yollara girileceğine, yardıma muhtaç olan kişilere iş konusunda büyük yardımlarda bulunulacağına, başarılarının önünde hiç kimsenin durmayacağına işaret eder.

Rüyada yılanın gözlerini oymak kaçırılan fırsatların tekrar elde edileceğine, ancak bu kararın ardından bazı sorunlar yaşanacağına yorulur.

Rüyada denizde gözlerini açmak eline yüklü miktarda para geçeceğine ve mal ve mülk sahibi olarak hiç olmadığı kadar rahat bir hayata kavuşacağına, ön plana çıkacağına, rakiplerine ve düşmanlarına karşı büyük atılımlar yapacağına, ilerleyeceğine işaret eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments