Rüyada gözleri küçük görmek

Rüyada gözleri küçük görmek her türlü dünya nimetlerinden faydalanacağına, maddi ve manevi olarak büyük zararlar edeceğine, uzun bir süreden beri güzel bir şekilde ilerleyen işlerin yakında çok kötü bir duruma düşeceğine ve çok daha büyük üzüntüler yaşayacağına, en büyük sorununun bile tatlılıkla hallolacağına, maddi problemlerinin tamamen ortadan kalkacağına, bundan sonra istediği gibi rahat rahat harcama yapacağına ve para sıkıntısı çekmeden geçinebileceğine, elini tutup, gözünün yaşını sileceğine, anne baba duası alacağına, işlerinin başarılı olacağına, arkadaşların ya da ortakların arasını açacağına tabir olunur.

Rüyada gözleri küçük gördüyseniz:

  • Gelecekte yanınızda olmasını isteyeceğiniz kişileri belirlemeniz gerekiyor.

Rüyada gözleri küçük görmek sorun ne olursa olsun arkalarında duracağına, başarısının çoğalacağına delalettir.

Rüyada küçük küçük kurt görmek elinde bulunan paranın boşa gideceğine, maddi olarak çok büyük zorluklarla karşılaşacağına, ilk zamanlarda parasal sıkıntılar yaşanacağına delalet eder.

Rüyada küçük küçük böcek görmek hoşgörülü biri olunacağına, hayal edilen şeylere kısa zaman içinde ulaşılacağına, eğitim konusunda aileden büyük destek alınacağına, başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine delalettir.

Rüyada gözleri kanamak duyduğu endişenin iki kat artacağına, dinden çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada gözleri açamamak sıkıntılarının ve sorunlarının sona ermesinde çok büyük fayda sağlayacağına, ruhsal olarak büyük bir motivasyona ulaşılacağına inanılır.

Rüyada gözleri bozulmak iş hayatında ayağını kaydırmak isteyenlerden kurtulacağına, sorunların adım adım da olsa çözüleceğine, atılacak bütün adımların hayırlı yollar açacağına yorulmaktadır.

Rüyada gözleri kapamak vaaz ve nasihate, akıp giden zamana rağmen halen istenen noktaya gelinemeyeceğine işarettir.

Rüyada gözleri kaymak işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine ve bunun avantajlarını kullanmayı başaracağına, sınırlarının ve yapabileceklerini hesap ederek atılım yapacağına delalettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments