Rüyada göz yutmak

Rüyada göz yutmak kötü günlerin etkisinden kurtulacağına, kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına, kişinin yeryüzünde ne isteği varsa hepsinin teker teker gerçekleşeceğine, işlerinin gelişme göstereceğine, başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına, yaptığı işin hafif ve kolay olacağına, yaşadığı stresin biteceğine, bedeninin şifaya kavuşacağına, her geçen gün daha da büyüyen dertlerin sona ereceğine ve mutlu ve sevinçli haberler alınıp deyim yerindeyse havalara uçulacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zamanda çözüme kavuşacağına, yapılan çalışmalar sayesinde çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine inanılır.

Rüyada göz yutmak gördüyseniz:

  • Bazen zorlayarak istediğinizi elde edemeyebilirsiniz, beklemek ya da arka planda kalmak süreç içinde daha iyi sonuç verebilir.

Rüyada göz içinde göz görmek çok zor zamanlar geçiren çok sevdiği birisine destek vereceğine ya da çok zor durumdaki bir kişiye büyük bir para yardımında bulunacağına, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada göz dikmek başka kişilerin zor diye ellerini sürmedikleri işlerin çok kolay bir şekilde yapılacağına, ettiği zararları telafi edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada göz yutmak maddi anlamda zayıflayacağına, çok bereketli ve verimli bir dönem yaşayacağına delalet eder.

Rüyada göz morartmak sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine, huzurlu aile ortamının çeşitli sebeplerden ötürü bozulacağına delalet eder.

Rüyada göz açamamak işlerinin açılıp kazancının artacağına, çok büyük üzüntüler yaşadıktan sonra kendisini toplamak için çaba göstereceğine tabir olunur.

Rüyada göz temizlemek uzun zamandan beri beklenen terfinin başka bir kişiye verileceğine, zorluklarla boğuşulacağına, sevdikleri, özledikleri ve ayrı kaldıkları ile kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada göz ovuşturmak rüya sahibinin hikmetli kimse olacağına, attığı her adımda kalbinin ferahlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada göz kusmak yeni kazanç kapılarının açılmasına vesile olacağına, dinini yaşayacağına, faydalı şeyler yapacağına, helal lokma yiyeceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments