Rüyada görünmeyen adam görmek

Rüyada görünmeyen adam görmek huzura erileceğine, anlayışlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine ve ferahlığa çıkacağına, güzel günlerine kara bulutlar çökeceğine, gönlünce bir yaşamı olacağına, hayırlı ve sevinçli olaylar yaşayacağına, sıkıntı ve sorunların başgöstermeye başladığına, yaşanan sıkıntıların ortadan kaldırılması için borç alınacağına ancak bu borçların bir türlü ödenemeyeceğine, ona emek vereceğine, tüm saf duyguları ve iyi niyetiyle onu yanında barındıracağına, işlerinin çoğalacağına tabir olunur.

Rüyada görünmeyen adam gördüyseniz:

  • Küçük bir zehirlenme tehlikesi yaşayabilirsiniz.

Rüyada görünmeyen adam görmek işlerin çok verimli olacağı bir dönemin yaşanacağına, sönmüş umutların yeniden canlanacağına, yaşam sevincinin geri geleceğine, kazancının yerine gelmesine ve zararının da yavaş yavaş kapanacağına işarettir.

Rüyada görünmeyen varlıklardan korkmak rakiplerin yenilgiye uğratılacağına ve zorlukların kısa süre içinde sona ereceğine, başarıya ve zafere doymayacağına işaret eder.

Rüyada görünmeyen biriyle konuşmak kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde kullanacağına alamet etmektedir.

Rüyada yüzü görünmeyen birini görmek işsizlerin iş sahibi olacağına, kötü niyetli kişilerle pazarlığa oturulacağına alamet etmektedir.

Rüyada görünmeyen varlıkları görmek ortağının başka kimselerle iş çevireceğine ve büyük can sıkıntısı yaşayacağına, attığı her adımda çok zarar edeceğine, rüya sahibinin bu kişi hakkında adli süreç başlatacağına işarettir.

Rüyada görünmeyen varlık hissetmek çok donanımlı ve deneyimli olunmasına rağmen işlerin istenildiği gibi gitmeyeceğine, sıkıntı duyulan konuların ortadan kaldırılacağına işarettir.

Rüyada görünmeyen bir şeyden korkmak yalnız kalınacağına, sevdiği kişi ile hayatını birleştireceğine, nurtopu gibi bir evlada sahip olacağına işarettir.

Rüyada yüzü görünmeyen insan görmek ilahiyat alanında çalışmalar yaparak insanların aydınlanmalarına yardımcı olunacağına, işinden ve parasından olacağına yorulur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Birisi.

Merhaba. Ruyamda bir kadini ariyordum. Yolda cam aynadan kendisinin yurudugunu gordum. Fakat aynadan gozumu cektigimde kadini goremiyordum. Sadece aynada gorunuyordu. Sonra birden onu doktor olarak gordum ve odasinda uyuya kalmisim. Gercek disi bir varlik oldugundan korkuyordum. Boyle rahatsiz edici ruyanin anlami nedir